Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Klikodesh

    senior tag

    válasz Abu85 #893 üzenetére

    Egyaltalan nem pozitivumkent ertettem az anand reviewban a rengeteg igp tesztet, bele se neztem, a tietekben lattam benne ez jatekra igazabol alkalmatlan normalis felbontasban, kb annyi valtozik, hogy most nem 7 eves jatekokkal hanem 5 evesekkel lelhet majd jatszani alap orajelen.

    Ami jo ha epp egy aprozasnak hala gpu nelkul marad az ember de azert csak egy backup.

    Ertem hogy mire gondolsz mikor nezni kell honan jott az Intel, de szerintem nekik mindig is az volt a nezopontjuk annyit kell lefedni a paicbol ami a legnagyobb margint meghagyja nekik.
    Igy adtak el a fantasztikus igpjuket 10 even keresztul office gepekbe minimalis raforditassal.
    De kutyabol nem lesz szalonna, a jovoben is maradnak annal, hogy eleg ha a nagy tobbseg igenyeit kielegitik csodakra nem nagyon szamitok.

    Kivancsi leszek mikor lehet majd az IGP-t tenyleg szamitasra hasznalni majd egy dedikalt gpu mellett peldaul vagy mikor fod beolvadni teljesen a prociba bizonyos szamitasokat teljesen atveve, de nem keves viznek kell meg lefolynia a dunan.

    Ezt valoszinuleg az AMD fogja majd eroltetni de mennyire sikeresen az kerdeses itt most a peldaul a BD patchre gondolok ami nem is lett kesz mire a proci kesve kijott es tobbszor kellett nekifutni a sikerhez.
    Remelem tobb sikerrel jarnak majd e teren es tenyleg elernek vele egy nagy attorest mind szamitasi teljesitmenyben mind elvezetesebb jatekok eloallitasaban kinek mi az ami szamit de erre meg eveket kell varni szerintem hogy altalanos legyen es ne feher hollo az alkalmazas ami tamogatja.

    CPUs are not a "war", you are not a solider. And there certainly won't be any battles fought on these forums.

Új hozzászólás Aktív témák