Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • haly

    őstag

    válasz Elixión #19964 üzenetére

    Ugyan úgy ultra beállítás. Élsimítás, és HBAO nélkül. Mindkettő rengeteg fps-t vesz el, és nekem nincs rájuk szükségem. ,,Szerinted'' kihajtja a VGA-t, én meg közlöm a tényeket. NEM. Legalábbis ezekkel a beállításokkal. Ezzel semmi probléma, csak ezek után senki se erősködjön, és ha előjön a téma újra, akkor a képébe nyomhatja mindenki az illetőnek ezeket a fotókat. Egyébként:
    Teljesen mindegy, hogy most 99%, vagy 80-85%, és az is csak helyenként. Bőven megvan szinte minden pályán a 100fps, ultrán, ami azért nem kis szó. i7-el sem lenne előrébb az ember. Jelenleg itt tartunk. Sőt, atombrutál tuningos CPU-val sem lenne előre senki sem. Mint mondtam, 4.7GHz-en 85% volt a kihasználtság. Kezit csókolom, 5GHz-es procit nem talál könnyen az ember. Talán a fórumba is csak 1-2 darab van össz-vissz. Szóval bárki játékra veszi a gépét, i5 3570K elég mindenre, de ismerni kell a korlátait is. :K

    Amúgy még annyit megtehetnél, hogy az én beállításaimmal, csak 1920x1080-ban megnézed, mennyit ugrik a kihasználtság. Szerintem nem oszt nem szoroz, de lehet, hogy mindannyian meglepődünk. :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák