Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cole86

    senior tag

    sziasztok ismét!

    sajnos belenyúltam 1-2 bios hibás lapba (bios stock) MSI GD55 és társai.. ha valaki ilyet tervez akkor egyből bios frissítés ajánlott ,de még úgy sem 100% hogy nem ragad be a bios 1x a különböző beállítások után..

    sajnos sem elem kivétel, sem cmos reset, se más nem segített.. talán egy másik nem k-s ivy vagy sandy feloldotta volna ,de inkább gari lett belőle..

    Most egy MSI Mpower Z77-es Bing Bang boldogít..

    na itt már "multy" bios van, tehát tudom kapcsolgatni és flashelni az 1iket, ha a másik beragadna véletlen.. (msik hajlamosak sajnos néha,tehát nagyon jól jön ilyenkor)

    A lap amúgy elképesztő stabil, szép, igényes és komoly felépítésű. Nagyon jók a hőfokai is.

    Jelenleg egy 3570k duruzsol benne.. :K

    4600mhzen 1,120 mv feszen teljesen stabilnak tűnik. Egy Dark Rock Pro 2 monstrum hűti ,igazából a 60fokba sem nyalnak bele a magjai, átlag 55. :P

    Ez mennyire számít jó eredménynek? 4700mhzen 1,160-1,170mv körül ment. :))

    Igazából az egyetlen szépség hiba, hogy ekkora tuniong mellett már nem veszi vissza a lap a szórozókat illetve a feszt sem.. (nincs offset mod a biosban, csak auto vagy fix) Az energia gazdálkodási módokat bekapcsolom,tehát igazából nem értem. :N

    Esetleg valami tanács ill ötlet? (írni fogok a lapos toppicba is, csak gondoltam hátha valaki tudja a megoldást itten)

    Köszöntem :R

    >> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

Új hozzászólás Aktív témák