Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • föccer

    nagyúr

    válasz Bog #1198 üzenetére

    kb 100 méter, murvával felszort út. A végén pediglen a főre parkolni. Ha ez a mutatvány nem jön össze, akkor 20 méter, és a tábornak otthont adó "liget" alján fogsz leparkolni. Ha ez sem megy, akko vasváron van egy MÉH telep... :D

    Még egy kicsi összefoglaló, mert mostanában nagyon nagy őskáosz uralkodik a fejekben, bár ahogy figyeltem a kékszarvas azért elég jól informált.

    Szóval: 0. nap, augusztus 6. Délelött ne nagyon menjen senki, mert 1: nem találjátok meg, 2: nem vagyok ott, hogy szoljak a helyieknek. Ha valakiben nagyon éga lelkesedés, akkor az mentse el a számomat. (ezt egyébként mindenkinek ajánlom) (06306886153, Földvári Gábor).

    Én valószínűleg ngaborral, vagy egyedül a 0. napon fogok érkezni. Szervezés alatt van egy teherfuvar ngabor debreceni lakásából. Bárkinek, aknek bármilyen cuccát macerásnak érzi lecipelni (mert vonaton nehéz, vagy mert nem fér a kocsiba, vagy akár miért), az jutassa el legkésübb 5.-én gáborhoz. Annyit kérek, hogy valamilyen azonosítható módon meg legyenek jelölve a cuccok (cimke nicknévvel tökéletes) nem szeretnék vitatkozni, hogy ezt most ki adta. Természetesen vasárnap a visszaszállítást is vállalom. A szállítása egy vw caddy áll a rendelkezésemre. sacc 3m^3, 500 kg. Szával jöhetnek a sártak-tól kezdve a karton sörökig minden.

    A helyszín: Alapvetően sátortábór, viszont nagyon kultórált módon kiépített házikók is vannak. A helyiekkel megbeszéltem, hogy (egyébként tetemes) összeg fejében korlátlanul használhatjuk a "belső" (azaz az épületben lévő) vizesblokkot (zuhanyzó, angol wc). Sajnos a melgvízszolgáltatást a napocska végzi, így a mennyisége és hőmérséklete leginkább az időjárástól függ. Az biztos, hogy takarékoskodni kell vele, hogy legalább wegy kevés jusson mindenkinek. A fent említett tetemes pénzösszegbe benne van továbbá a napi 4 órás aggregátorhasználat, valamint korlátlan hűtő, és gáztűzhelyhasználat. Most olvastam Bog hozzászólását. Amint lesz lehetőségem értesítem az illetékest, hogy legyen nyitva a lenti (egyébként 8 vagy 10 személyes) szoba.
    A sátorhelyekért, illetve a szobáért hizetendő illetményt mindenkinek a helyszínen, az ott töltött éjszakák számának függvényében kell rendeznie. Ezze számoljatok. Nem szeretnék senki helyett fizetni. Lesz 3 közös vacsifőzés. Ennek költsége, ha minden igaz még számítás alatt van ngabor részéről. A kajapénzt szerintem a szállásdíjjal egyött fogjuk rendezni.

    Programok. Nagyrészt punnyadás. Szombatra van paintball betervezve. 10:00-tól van pályafoglalás. Azért, hogy odaérjünk, sacc 45-50 percel korrábbvan el kell indulni autóval. Ezért szeretnék 9:00-kor elindulni. Notorikus sokatalvók gondoljanak erre előző este! Ide tartozik még, hogy össze kellene szedni a helysznre annyi autót, hogy a banda lehetőleg egy körben át tudjon menni. Hozzám 1 fő be tud ülni. A puttonyba elvileg még vagy 10-en, de hát az nem túl kihizetődő, ha szemben jön egy rendőr, és megállít....

    Tábor vége. Ezennel szeretném, ha megállapodnánk, hogy vasárnap megkésött dél magasságában legyen táborbontás. Indul a TAKARÍTÁS!! Sajna ez a feladat azokra vár, akik ott maradnak utolsó éjszaka. Legyen meg bennünkben annyi szolidalitás, hogy ne egyedül keljen eltakarítanom a banda után. Cserébe a közösségért tett takarítási munkáért, a megmaradt tábori kajákat és pólókat szétosztjuk a lelkes segítök között...

    No, nagyából ennyi, meg egyébként is mennem kell, mert az asszony nyvajog, hogy aludni kellene, oszt még le se tusoltam... No, ennek az állípotnak mingyjárt véget vetek.

    üdv, föccer

    Építésztechnikus. Építőmérnök.

  • xuldar

    őstag

    válasz Bog #1198 üzenetére

    Látom, nem ismered az ősrégi poént az M7 és a szántóföld kapcsolatáról. Illetve van olyan főút, ahol nagyon kell figyelni, nehogy kiszakadjon az egyik kereked...
    Nem csak az ilyen kis mellékutak vannak sz@r állapotban, sajnos. Mikor egy hete hazajöttem Olaszországból, nem kellett határállomás ahhoz, hogy megtudjam, hazaértem :(

    Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

Új hozzászólás Aktív témák