Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • raulicio

    senior tag

    válasz 1fejű #89 üzenetére

    nekem ma jött meg az efoxtól, mégsem lett dispute, összekapták magukat! a dhl szállítás meg 2 nap volt. :)

    Amúgy éppen 10 perce próbáltam ki és a T-s kártyámmal elsőre működött. Nem állítottam semmit.

    Nem az első kínai telefonom, szóval még nem használom, kell 1-2 nap mire a sok kínai szar kiirtom, felrakom a google cuccokat, stb. Ehhez már hozzászoktam.

    10 perc nyomkodás után csak megerősíteni tudom, hogy tényleg nagyon össze van rakva a fém hátlap nagyon jó tapintású.

    Amúgy 10 perc nyomkodás után az OS nagyon stabil és gördülékeny, mondjuk az elég nagy gond is lenne ha ilyen hardware-el akadozna. Még ki kell tapasztalnom, hogy mi az, amit le kell róla irtani és felrakni de mivel iuni OS-el még nem volt dolgom, ez egy kis utánajárást igényel. de egyelőre bagyon örülök, hogy mellette döntöttem.
    Persze a kisebb bosszantó hibák előjöhetnek még, de remélem nem lesz sok, meg szerintem egy romfrissítést is csinálnom kell, de még azt sem néztem meg, hogy milyen verziók vannak.

Új hozzászólás Aktív témák