Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Carasc0

    őstag

    válasz nubu015 #39 üzenetére

    Az Iphone 15-nél meg olyasmit olvastam, hogy minden alkatrésznk van egy kódja, amit aktiválni kell, és azt csak az Apple tudja. Tehát bye-bye sufni szerelés... :(((

    Amúgy igen.... Apple is beállt a sorba. Pénz pénz...
    1. Vedd meg
    2. Bontsd ki
    3. Kapcsold be
    4. Használd
    5. Tönkrement? ---> Dobd ki!
    6. Vegyél másikat

    Mindenhol ez megy már... :O

    Apropó! +8Gb RAM kerül +100k-ba. Jesus!

    Viktor77: Végigfutottam. Továbbra sem értem a mondatodban szereplő tényezők közötti összefüggést.

    [ Szerkesztve ]

    Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

  • lohi

    tag

    válasz nubu015 #39 üzenetére

    Na, ezek már jó kis érvek és ahogy írtad nem csak a harapott alma él ezzel. Szóval igazából ezek jó kis érvek a tendenciával szemben. :D
    Mellesleg ez a hordozhatóság ára (no nem a kijelzős dolog mit írtál, az szimplát pénzéhes köcsögség :) ). Az hogy valami ennyire vékony legyen és ennyi minden belekerüljön nem nagyon van más megoldás.
    De senki nem vitatja, hogy itt mindennek megvan az ára, nem is kevés....

  • lohi

    tag

    válasz nubu015 #75 üzenetére

    A dolgok ezen oldalát senki nem vitatja, de azt mondani egy profit orientált cégre, hogy van fő bűne, az érdekes. Nincsen ilyen hogy egy profitvezérelt vállalt fő bűne. Ez nem a kommunizmus. A piac határozza meg ezen cégek útját. Ha a piac valamire érdektelen, akkor a cég nem arra fejlődik. Teljesen felesleges cégeket hibáztatni.
    A framework egy nagyon jó irány. Neked. Ez nem sértés, gondold el. Odaadnád bárkinek akinek nincsen kicsit is érzéke hozzá? Ha a válaszod igen, akkor elmondom egy átlag felhasználónak fejön egy ablak a win alatt, hogy frissítés érkezett, akkor elkezd pánikolni, azt semi tudja mi van ott, pedig csak el kellene olvasni. Egy ilyen embernek adnál egy framework laptopot hogy szereled, szerinted mit csinálna? Remélem érted.
    Én mióta erre tértem át, sokkal nyugodtabban termelem ezzel a pénzt. Nekem megéri és nem bosszankodom azon, hogy most 1 millió volt. Sokkal többet termel nekem és sokkal nyugodtabb vagyok. Nekem megéri. Ezentúl is meg fogom, sőt már meg is rendeltem ebből is a 16-ost, szép feketében :DD
    A felségemnek M1 air van, nagyon szereti. Előtt egy HP gépe volt és mondta hogy minek neki az almás, rohadt drága és különben is. Azóta azt mondja soha nem térne vissza win-re. Ő előbb tért át erre mint én, kb. 1 évvel.
    Ha ezeket átgondolod akkor rájössz, hogy tényleg mind a felhasználó érdekében történik. Azt adja mit más nem, de nem Te vagy a tömeg, nem Te vagy az átlag felhasználó és valószínüleg nem neked szól.
    Azért tedd a szívedre a kezed és válaszolj arra, ha Te céged lenne az Apple, akkor nem így csinálnád? Nem akarnál többet kihozni valamiből mint mindenki más? Naugye. :R

  • joey04

    titán

    válasz nubu015 #75 üzenetére

    Érdekes ez, mert amikor olyan dologról van szó ami nem tetszik, az az almának köszönhető. De amikor valami jó dologról van szó, akkor meg kiderül, hogy 100 évvel korábban próbaképpen, kezdetlegesen már más is alkalmazta, szóval nem az alma érdeme. :)

  • kakuk.tamas

    addikt

    válasz nubu015 #86 üzenetére

    Akkor ennyi erővel a mezei felhasználó ne vegyen semmit?
    Egy mezei user nem fog neked kijelzőt cserélni a mobiljában otthon. Sőt, lemerem fogadni, ha valaki összetöri a Z Fold-jában a belső kijelzőt, abban se cseréltet semmit, hanem vagy eladja, vagy vesz simán egy másikat a régi meg megy a levesbe.
    A belépő notikban (sőt, 400-500-ért) is van forrasztott memória, ez nem Apple megoldás, hanem iparági.

    Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

Új hozzászólás Aktív témák