Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Ulkesh

    őstag

    válasz Remittenda #386 üzenetére

    "Ha jól értem, akkor szabadon meg lehet adni neki saját stream-et is?"

    Igen

    " Ez free program, vagy fizetős? (Illetve AppStore?)"

    Fizetős, App Store.

    "Meg tudnád nézni nekem, hogy az [ETN.fm] adó megy-e rajta?"

    -----

    "meglepett, hogy a képeimet nem tudom eredeti felbontásban (2 mpx-nél nagyobbakat) felrakni. Átméretezi a kijelzőhöz."

    Ez csak félig igaz.
    Valóban átméretezi, de 1200x1600-ba.
    Ha kettőt ráböksz a képre akkor mutatja 100%-os méretben.

    Mivel a képek azt a célt szolgálják, hogy a készüléken nézegesd, nem igen van szükség nagyobb felbontásra (ez is jóval nagyobb, mint a kijelző natív felbontása).

    Persze jogos a kérdés, hogy ez miért nem állítható..

    ------

    "Videó felvétel jelen pillanatban csak jailbreak után van fizetős appal"

    Van ingyenes (egyelőre) a Cycorder, ami egész tűrhető képminőséget ad, de hangot nem vesz fel.

    ------

    "Lehet csak az én darabom hibája - más tulaj még nem válaszolt a tegnapi posztomra -, de telefonáláskor nagyon vacak a másik fél hangja."

    Ezt teszteljed több féllel is és ha továbbra is ez a helyzet, akkor goto szerviz.
    Nem normális jelenség.
    Nekem az a tapasztalatom, hogy bár nem túl hangos, de nagyon jó minőségű a beszédhang telefonálás közben. (másoknak is ez a tapasztalata)

    -------

    "Iszonyat gyorsan maszatolódik az egész teló! Pár perc használat után olyan mintha a kutya nyalta volna össze és lehet suvickolni."

    Ez sajna minden érintőkijelző átka.
    Az 3G iPhone műanyag hátlapja meg plusz ráadás, ennél nem csak a kijelzőt kell megtörölni néha, hanem a hátlapot is :)

    ------

    "Személy szerint nem nyertem semmit a feltörésével, de veszteni sem vesztettem."

    Én pár dolgot hiányolnék, ha nem lenne jailbreak:

    - "szürke" alkalmazások kipróbálása
    - sftp hozzáférés a készülék fájlrendszeréhez
    - saját Carrier Band és telefonszám formátum beállítások
    - szövegbeviteli szótár kikapcsolása
    - IntelliScreen, textReader és MXTube
    - a rendszer kinézetének testre szabása (témák)
    ez enyém most így néz ki:

    ezek miatt nekem megéri :)

    [ Szerkesztve ]

    "a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

Aktív témák