Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • a000

    őstag

    válasz Polllen #31039 üzenetére

    Uram, a szivembol szoltal. :C
    Ez M.o. Itt mindent forditva csinalnak mint ahogy kene. Ugye itt a nagyok barmit megtehetnek. Sajnos itt az van, hogy mindenki aki uzletel, rogton nagyot akar kaszalni. T meg azt csinal amit akar. :W

  • manchester85

    addikt

    válasz Polllen #31039 üzenetére

    "Nem érdekel más szolgáltató, nem érdekel más telefon és nem érdekel, hogy sokan napellenzővel védik az iphone-t akkor is, mikor nem is bántja senki...
    Szimplán a t lehúzásról beszéltem, de nem baj..."

    Jó, hát így nehéz. Ki kell számolni, mennyi a független ár, és hogy ahhoz képest mennyivel olcsóbb a készülék. Egyetlen, ismétlem, EGYETLEN szolgáltató egyetlen készülékét sem adja annyival olcsóbban, mint a T az iPhone-t. De ha a homokba dugod a fejed, értelmetlen erről vitázni. Téged nem érdekel, de én vagyok a napellenzős, ez jó. Tudod, egy vitában nem árt, ha érvek is vannak... :U

    "u.i.: mi az, hogy időszakosan 30-ért adták??? 3gs megjelenéséig kb 30-t ment és utána is ennyiért ment..."

    Ikon 400-ban, nem ikon 200-ban. Azért ez nagy különbség. Nem mindenki engedhet meg magának 10k-t havonta, 5k már sokkal vállalhatóbb.

    "már a westel időszakban is előfizetőjük voltam, most is az vagyok és van iphone 3G-m...viszont ettől még nem érzem úgy, hogy minden szép és jó... "

    Mert zsigerből azt hiszed, hogy itt minden rosszabb. :U Körbenéztem a közeli országok iPhone árlistáján, és egyáltalán nem kerül irreálisan sokba itthon. Mert ahol ingyen adják, vagy nagyon olcsón, ott általában a havidíj se 5k-nak felel meg. Úgy meg nem lehet érdemben vitázni, hogy te lesza*od a többi szolgáltatót és a többi készüléket. Hazai feltételek mellett kell gondolkozni. És a hazai feltételeket átolvasva megtámadhatatlan tény, hogy az iPhone előfizetéses csomagokban sokkal olcsóbban kapható, a csomag árainak növekedésével sokkal dinamikusabban árcsökkenő, mint bármely más ebben az országban kapható csúcskészülék bármelyik szolgáltatónál.

    [ Szerkesztve ]

    i6 Silver

Aktív témák