Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • manchester85

    addikt

    válasz bmwk1200s #17999 üzenetére

    Igen, mikor a csaj pattintgatta rá, tiszta ideg voltam, hogy szétbarmolja a telómat. :) Mindenesetre körülményes leszedni, visszarakni, nem olyan, mint egy szilikon tok.

    Persze, napi ötször törölgetem kb., a gyári kendő már nem tudom hol van, de ilyen napszemcsis izével törölgetem. Mondjuk nekem 3G-m van, úgyhogy elvileg azzal még több az ujjlenyomat probléma. :D

    Nekem se fólia, se tok nincs. A fólia csökkenti egy picit az érintés hatékonyságát, egyik haveromnak van, és túlzottan tapad. Szerintem nem ér ennyit ez az egész kínlódás. Buborákok, por megy alá, stb. Én a külön zsebet tartom a legjobb és legkényelmesebb dolognak. Farmerzsebben semmi más ne legyen, a telefont meg kiemelt koncentrációval elővenni, hogy véletlenül se essen le. :D

    Van olyan tok, ami garantálja, hogy ha leesik a teló, nem törik ki a kijelző vagy nem száll el benne az alaplap? Ha mégis, akkor cserébe letöröd a némító gombot, mert annyira nehéz hozzáférni. Egyetemen ha leülök egy padra, mindig egy füzetre teszem, itthon is mindig puhára teszem. Szerintem ez simán felér egy tokkal, a hátlap persze kopik, hajszálkarcolódik, de abszolút nem feltűnően. Persze be lehet csomagolni 20 ezer féle tokba, fóliába, kétszer olyan vastag lesz, és nehezebben kezelhető. Én inkább vigyázok rá, de nem azért vettem iPhone-t, hogy én legyek érte.

    i6 Silver

Aktív témák