Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • manchester85

    addikt

    válasz bmwk1200s #17989 üzenetére

    Én nem preferálom a tokot. Persze sokat morfondíroztam rajta, de arra a megállapításra jutottam, hogy jelentősen csökkenti számomra a felhasználói élményt...akkor meg minek? Tokban képtelen voltam normálisan használni a némítógombot. Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy másnak ne nehezítené meg. Úgyhogy én személy szerint azon a véleményen vagyok, hogy külön zseb, és kész. :) Soha semmit nem teszek az iPhone mellé, mindig külön zsebben van, még a személyitől is. A hátlap hajszálkarcos, de a kijelző, előlap makulátlan. Nem arról van szó, hogy ne vigyázzon rá az ember, de minden, amire gumit húzol, annak csökken az élvezeti értéke. :D Lehet, másnak az jelentene túlzott odafigyelést, hogy külön zsebet tartson fenn a telónak, de én úgy gondolom, hogy ezzel megtartom a telefont olyannak, amilyen valójában, a hátlap pedig annyira fog karcolódni, ami elkerülhetetlen. Persze, óvd, meg vigyázz rá, de ha nem teszed kulcs mellé, meg nem ejted el, akkor szerintem megteszed a maximális odafigyelést, a többivel meg nem kell foglalkozni, mert a hátlap attól is karcolódik, ha morzsás terítőre teszed a telefont. Ez van sajna. :((

    Egyébként iStyle-ban nézegettem tokokat, volt egy 4 ezres szilikon tok, kb kapirgálás árán sikerült valahogy néma üzemmódba tenni a telefont. Mutatta az istyle-os srác is az iPhone-ját, tiszta karc volt a kijelző, kb. mintha Jigsaw-é lett volna. Ekkor azt mondtam, hogy ha így is kinézhet egy iPhone akkor én nem szólhatok egy szót se, és ezekszerint már így is kiemelt odafigyeléssel vigyázok rá. A hátlapot le kell szarni, vagy mehet rá IS.

    [ Szerkesztve ]

    i6 Silver

Aktív témák