Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • rolcsibácsi

    őstag

    válasz tommjee #37296 üzenetére

    hát elég ciki, és tudom hogy fasz voltam, de ez az igazság:
    "el akartam adni mert jan1 óta nincs meló, és egyelőre még van zseton, de eléggé össze van húzva a nadrágszíj.
    feltettem egy hirdetést, hívott a csávó, találkoztunk, odaadtam neki a telefont, ő meg nekem a pénzt, csak kiderült róla hogy az egész hamis, leadtam a rendőrségen, keresik, stb, de valószínű soha nem találják meg.. végülis nem ismertem fel a pénzt hogy hamis, pedig lecsekkoltam..
    volt rajta frankón vízjel, meg fémcsík meg minden amiről én azthittem hogy elég ha ennyit megnézek, a rendőr sem látta rajta elsőre csak mikor húzott rajta egy csíkot filccel akkor látszódott, meg a feliratok nem voltak olyan domborúak mint kellett volna..
    ott azt mondtam hogy mikor észrevettem hogy hamis, elfutott a csávó, remélem így a biztosító ad egy új telót 100 font ellenében, hisz télleg ellopták, mert nem kaptam érte semmit..
    először azt mondták hogy nem fizetnek hisz el akartam adni, arról már ők nem tehetnek hgy én elfogadtam a hamis pénzt... hát bakker...
    hazudnom kellett volna annyit hogy elhagytam, vagy ellopták, esetleg kimostam :DDD
    és akkor nem kéne azért aggódnom hogy kapok e újat..
    3-nál vagyok amúgy, de a telót az apple-nél vettem függetlenül

Aktív témák