Hirdetés

Aktív témák

  • Lyndon

    tag

    Sziasztok!

    Nem biztos, hogy kifejezetten szakmai téma, de azért szeretném a tanácsotokat kérni az alábbiakkal kapcsolatban.

    Van egy Nokia 500-as telefonom. Nincs még fél éves, garanciális, hibátlan állapotú, Vodafone-os. Nem igazán nőtt a szívemhez sajnos.

    Van viszont most egy olyan lehetőségem, hogy az enyém lehet a főnököm iPhone 3G-je 40.000,- Ft-ért. Első gazdás az iPhone, 8GB, kifejezetten szép állapotban, dobozával, minden egyes tartozékával, T-Mobile függő.

    A kérdést bizonyára már mindenki sejti: megéri-e lecserélnem a Nokiámat az iPhone 3G-re szerintetek? Az iPhone nyilván sokkal jobb telefon, de jóval régebbi is, hardveresen is gyengébb, és nem is garanciális, ráadásul függetleníttetnem is kellene ahhoz, hogy használni tudjam a Vodafone-os kártyámmal. Viszont sokkal jobban tetszik a Nokiánál, valószínűleg megbízhatóbb is.

    A Nokiát szerintem 25-30.000,- Ft körül el tudnám adni, így nagyjából 10.-15.000,- Ft-ot kellene "ráfizetnem" az iPhone-ra (plussz a függetlenítés költsége, ámbár ha jól olvastam a fórumokon, ezt magam is meg tudom csinálni).

    Egyszóval igen elgondolkodtam a helyzeten, ebben szeretném kérni a véleményeteket. Megéri váltanom?

    Üdv!

Aktív témák