Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lkiss2

    csendes tag

    Sziasztok,

    Januar ota vagyok tulajdonosa egy X8 Mini Pronak. Nagyon vartam, mert a kepeken nagyon szep a telefon. Sajnos a valos hasznalat megtanitott, hogy mi a kulonbseg az olcso kinai es a draga markas telefonok kozott. Az elado: www.ruisungtech.com
    Ami az elejen feltunt:
    - vezetekes fulessel nem tudtam telefonalni, mert a tuloldal nem hallott rendesen, pedig fontos lett volna, hogy kozben tudjak laptopot hasznalni rendesen
    - a GPS nagyon pontatlan, az IGO +- 10km/h ingadozassal irja ki a sebesseget, a poziciot mutato kis kereszt nagyon messze kalandozik a valos utvonaltol
    Nehany honap mulva jott elo:
    - oldalso szurke csikok vege tobb helyen elkezdett elallni a telefontol, es egyik saroknal vegig is repedt
    - a video felvetel eletlen, fokuszalas alatt meg jo, aztan mar eletlenul vesz fel
    - a hatlapon levo hajszalvekony uveg kb 2 het utan vegigrepedt. Azota mar ezer fele repedezett valszeg azert, mert Dension Unimount-ot hasznalok a kocsiban, es levetelkol oldalra kell csavarni a telefont, amit lathatoan nem bir ez a ritka gyenge konstrukcio
    - a kepernyo bal felso sarkaban megjelent egy 0.5 x 3cm-es sarga folt
    - a kaput az tette be, hogy elkezdte eldobalnai a nano SIM kartyat. Egesz ido alatt kb 5-szor nyitottam ki a slotot, minden alkalommal a gyari tuskevel ovatosan, nem is volt vele semmi gond addig.

    Tobbszor irtam a cegnek akitol vettem, semmi valasz. 2 het utan bemoszeroltam oket az Alibabanal, es vegre valaszoltak, hogy kuldjem vissza. Kozoltek, hogy nagyon csunyan leejtettem. Soha nem ejtettem le. Sehol nem latszik feluleti serules, ahogy egy leejtesnel lenne. Csak a hatlap van romma repedezve. Igazan vigyaztam ra, elso zsebbe hordtam, soha mas targy nem volt mellette. Kozoltek, hogy mar majdnem tul van a garancian, es egyebkent sincs garancia a kijelzore, akkura, hatlapra es egyeb hardvekre (?). Penzert mindent kicserelnek. Irtam egy atkozodo levelet nekik, hogy csereljek ki ingyen amit tudnak, es kuldjek vegre vissza (mar 6 hete elkuldtem). Most varom.

    Hat ennyi a sztorim. Soha tobbe telefont kinabol. Inkabb veszek egy kozepes kepessegu markasat itthon. Pedig egyre szebb telefonokat csinalnak, de latszik, hogy a vekony felepites a megbizhatosag karara megy, es a gyartasi technologiajuk, minoseguk nagyon halovany.

    Laci

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák