Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tothjozsi96

    addikt

    válasz Alex91 #30909 üzenetére

    De, ahelyett.

    Azon csúszott el a dolog hogy az Invitel honlapján nincs semmiféle pontos ár magyarázat. Ha megnézed a korábbi ÁSZF-t, mondjuk a július 1-it, ott is arról van szó hogy az e-pack az egy egyszeri kedvezmény, talán 2000ft-ot elengedtek egy összegben. De maga a csomag ára 6900 forint volt. Most pedig már nem így van, csak ez nincs lekommunikálva. A telefonban az ügyfélszolgálatos se mondta ezt el. :) A DIGI áremeléses kiírásban, [link] az szerepel hogy elsejétől érvényesek amiket leírnak. Ezért kötöttem új hűséget, hogy ebből maradjak ki. De felesleges volt, mert a csomag alapárát pont annyival növelték hogy ugyanide fogsz kiérkezni összegben. De mondja bárki ha nincs igazam, az Invitel honlapján nincs megfelelően kiírva hogy mi hogy működik. Ez a csomag a szülői házba szól, nekem van a saját címemre csak internet előfizetésem, ott volt e-pack kedvezmény a DIGI felületén, de ezt megvonták, emiatt is a kiírt 6900 forintos árat gondoltam végösszegnek. A hölgy nem mondta hogy ez nem az, tehát nem tudom ki a hülye ilyenkor. Direkt rákérdeztem a csomag végösszegére, mondta hogy 8060 forint, kérdeztem hogy ebben minden benne van, tehát a CA-modulok is? Mondta hogy természetesen igen. A decemberi számlán 7960 forint szerepel, ebből 80ft volt a vezetékes telefon használat, és amit a hölgy mondott 8060-at, az pedig majdnem pont annyi mint most, ezért bólintottam is.

    Csak megjött az új szerződés, nem 6900 forintos csomag ár szerepel benne hanem 7400 forint. Ami nekünk van csomag az még 6500 forintos áron lett kötve. Ehhez képest 900 forintos áremelkedést ugyan úgy benyaltunk, mert a szülők csekken fizetik, és a hölgy mondta hogy akkor nem lesz e-pack, de azt nem mondta hogy 6900 forint helyett 7400 forint lesz..

    Igazából teljesen mindegy, csak pont ezt a DIGI féle január elsejei plusz zseton benyalást szerettem volna kikerülni, de úgy látszik nem sikerült.

    Én is kötöttem új hűséget a saját internet előfizetésemre. Most járt le, 3500 forintot fizettem eddig, a csomag új listaára 3900 forint. Hogyha nem kötök új hűséget akkor mivel 1 darab vezetékes szolgáltatásom van, ezért +2000 forinttal lenne drágább. Erre a szerződésre e-pack-om volt/van, mondta a hölgy hogy 3900 forint lesz, remélem erre még nem jön rá semmilyen további áremelés. Ha nem kötök új szerződést akkor a 3500 forintra jött volna az emelés, mivel van e-pack-om ezért "csak" +1500 forint lett volna. 5000 forintot nem akarok fizetni egy 100Mbit-es internetre, amikor ott van a házam előtti aknában a Telekom optikája, és a 250/70Mbit-es csomag 4700 forint.. 3900 forintot még megér nekem ez az internet, de többet nem igazán.

    Azért is próbálom kihozni a legolcsóbban ezt az egészet mert nem fejlesztik a hálózatot, jelen pillanatban jól működik minden amit kínálnak, csak lassan annyiba kerül mint az optika, a másik szolgáltatótól. Nálam inkább az ár a döntő, emiatt is amíg lehet olcsóbb, akkor legyen olcsóbb, és addig nem váltok.

Új hozzászólás Aktív témák