Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • menyoronc

    aktív tag

    válasz kabelmania27 #10563 üzenetére

    Köszi!
    Az event Log-on látszik a szakadozás? Mit tudnak ezzel kezdeni a központban?

    A tv-vel több gond is van. Már eleve úgy kezdődött h amikor bekötötték és én haza értem melóból, bekapcsoltam az egyik tv-t amin hdmi-s beltéri van ( a másikon sima) nem volt normálisan adás, csak az egyik av- sávon marha szemcsés..ha átkapcsoltam arra amin lennie kellett volna ott csak feketeség volt és alul talán kiírta h milyen csatorna, de se kép se hang. Persze rögtön hívtam a szerelőket. Ők megnézték másnap de mondták h a jel erősség jó, sőt, túl jó, de ők nem tudják kicserélni a beltérit mert valószínű az a rossz. Ez volt szombaton, hétfőn kijött egy szerelő és az kicserélte mert h hibás a beltéri, ok. Utána egy darabig nem volt semmi gond úgy rémlik.
    Aztán elkezdte azt csinálni h szakadozott a hang és közben éles, nyikkanóhangot adott ki. Ezt már rég nem csinálta. De a kép akadás szinte minden napos. 1 héten egyszer legalább olyan is van h bekockásodik a kép. Ez kb 10-30percig tart aztán megszűnik teljesen. Ennyit a beígért tökéletes képről. Mivel előtte tányéros digink volt.

    És mindezek megkoronázása kép...az első számlán, amin 3,5 hónapot számláztak ki egyszerre a beígért 2-vel szemben, a teljes összeget írták ki a félévig féláron akció helyett úgyhogy telefonálgathattam emiatt is.
    Rá 1 hétre küldték a jegyzőkönyvet h elnézésemet kérik tényleg úgy kötöttem. Hm, még szép.
    De mivel már a márc-i számlázást lezárták ezért megint a teljes havit fogom megkapni, ami meg is jött. Most várom a beígért kompenzációs számlát, mert addig tuti nem fizetek. Így is átutaltam már egy összeget amit először a számlázáson egy nő mondott. Ja és a számlán se megyek el amiket küldtek eddig, röhej. De biztos én vagyok a hülye.

    Üdv: Gábor

Új hozzászólás Aktív témák