Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • poffsoft

    addikt

    Csak hogy tovább öregbítsük invitel hatalmas hírnevét :
    "Tisztelt Üfsz!

    Telefonos megkeresésükre -miszerint hűség kötelezettségem nem lévén változatlan havidíjjal (8177.-)a jelenlegi Komfort adsl 4M előfizetői csomagom internet sávszélességét 10M-re emelik- megerősítő választ adtam.

    Azonban honlapjukon a jelenlegi lakossági ajánlataik és akcióik megtekintése után szembesültem azzal, hogy ez az ajánlat finoman fogalmazva sem kedvező ajánlat.

    Ezért az újraszerződési igényemet ezennel VISSZAMONDOM."

    Válasz : Invitelnek joga van olyan toborzó kedvezményt adni, amilyet akar, én nem esek ebbe a körbe. Ha nem tetszik, menjek a békéltető testülethez [hozzáteszem, igen, megyek. Ráérek.]
    Mivel írásban is benyújtottam a visszamondást, határidőn belül (szep. 04-én) ezért azt tudomásul veszik, további egyeztetés céljából vegyem fel a kapcsolatot az üfsz-szel. [WTF?]
    Szeptember 5-én beállításra került az új szolgáltatás (2012 JAN IN-ADSL 5M) [WTMF?], 24 hó hűséggel, 9000 ft listaárral [OMG! WTFG???], de ebből 2000 ft kedvezmény lejön, így marad a vége a bruttó 8177 ft.

    A tények: több mint 10 éve előfizető, kb egy éve lejárt hűségszerződéssel (bár ha csak 1 napja járt le, akkor sincsen jelentősége)
    Invitel keresett meg (direktmarketinges telefon): lejárt a hűségem, mi lenne, ha marad az előfizu díja, de 10M-re emelik a sávszélt. Ehhez képest lett 5M (megjött közben a szerződés is), szóval szerintem van miről beszélgetnünk a békéltető testület előtt.
    Ez lehúzás vagy nem ??? :W

    Miheztartás végett : Invilág-L díjcsomag: telefon és 10M ADSL és Mindigtv extra (30 csatornával) 6390 ft ( volt a múlthéten, most változtak az árak, amint látom (bár a honlap szerint aug 26-án kezdődött akció): 8989 ft a full havidíj...
    Invilág-M : telefon+ 5M ADSL + Mindigtv extra (17 csat): 4390 ft (most változtatták: ezt is: 5789 ft)

    Amit pl nem értek: ha 10M-t lebeszéltük, miért 5M került a szerződésbe?
    Milyen díjcsomag az a "2012 JAN IN-ADSL 5M" , hol a rákban vannak a nyílvános kondíciói?
    Egy 2012 januári akció hogyan tud szerződni 2013 szeptemberben?

    Ja, és vajon egy percig is komolyan gondolták, hogy ezt tudomásul veszem, és maradok előfizetőjük?
    Birkák, gerinctelen egyéb jószágok. És szolíd, visszafogott voltam.
    :Y

    [ Szerkesztve ]

    [ Szerkesztve ]

  • poffsoft

    addikt

    sszameg, dupla..
    Na mindegy, békéltető elé szívesen elmegyek, de nem az akciós díj miatt : ha 10M-ről állapodtunk meg, szerintük teljesen rendben van az 5M teljesítés ezek szerint.....

    Ja, az elnézést szó meg sem fordult a fejükben, hiszen az ismeretlen...

    [ Szerkesztve ]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák