Hirdetés

2014. október 1., szerda

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Internet Explorer (kiemelt téma)

(#3351) GoodSpeed válasza PASLA (#3350) üzenetére

GoodSpeed
(Szakértő)
LOGOUT blog

Nem.

I.G. : Windows 8.1 PRO with Media Center 64-bit Win. Defender & Malwarebytes' Anti-Malware & Agnitum Outpost Firewall PRO (Lifetime) user II. g. : W7 HP 64-bit (OEM) NAV & OFP; Nexus 7; LG L7 II NMS; Huawei e5776 Mobile Hotspot

(#3352) PASLA válasza GoodSpeed (#3351) üzenetére

PASLA
(tag)

Köszönöm szépen. :)

(#3353) GoodSpeed válasza PASLA (#3352) üzenetére

GoodSpeed
(Szakértő)
LOGOUT blog

Igazán nincs mit, és egyébként jogos a felvetés, mert ha azt nézzük, hogy a Windows 8.x-et vagy Windows RT-t futtató táblagépeknek mekkora kijelzője és annak milyen felbontása van, akkor lenne hely nekik. Ugyanakkor a biztonságra fókuszáltak, és ezért nem érhetőek el Modern UI-s IE alatt az ilyesmik. Bár én még egy fehérlistát jónak tartanék, miszerint WOT, és egyéb megbízható biztonsági programok beépülhessenek (pl Norton eszköztár), ugyanakkor az egész Modern UI-s böngészőfelület kialakítása olyan, hogy egyszerűen nem látom hova... nem azért mert nem lenne hely, hanem mert nincs elszeparálva neki.

I.G. : Windows 8.1 PRO with Media Center 64-bit Win. Defender & Malwarebytes' Anti-Malware & Agnitum Outpost Firewall PRO (Lifetime) user II. g. : W7 HP 64-bit (OEM) NAV & OFP; Nexus 7; LG L7 II NMS; Huawei e5776 Mobile Hotspot

(#3354) bunygyi

bunygyi
(újonc)

Sziasztok.
Azt szeretném kérdezni tőlletek, hogy az explorer 11, van olyan jó mint a
chrome 37 :F ?
Ezt kérdezhetném google oldalon fordítva, de 1 éve explorert használok
az elavult gépem miatt, mert kicsi voltt a HDD. először XP most 1 hónapja Win 7 alatt
használom az explorert. Előtte tizen-évig chrome futott.
Most azért merült fel a kérdés, mert a kisebbik HDD-n már csak az op.rendszer fut.

(#3355) Sweet Lou 6 válasza bunygyi (#3354) üzenetére

Sweet Lou 6
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Szia!

Ez eléggé függ az egyéni igényektől is, pl. explorerre jóval kevesebb kiegészítő érhető el, mint Chrome-ra. Sebesség tekintetében én az explorert folyamatosabbnak érzem, főleg régebbi PC-n.

Ha két lehetőség közt nem tudsz dönteni, csinálj egy harmadikat.

(#3356) GoodSpeed válasza bunygyi (#3354) üzenetére

GoodSpeed
(Szakértő)
LOGOUT blog

"tizen-évig" Chrome nem nagyon futhatott, mivel az első verziója is csak 2008-ban jelent meg :)

Szerk: Egyébként a Chrome-nak most van külön 64-bites verziója is. Magam főként IE 11-et használok.

[ Szerkesztve ]

(#3357) bunygyi válasza GoodSpeed (#3356) üzenetére

bunygyi
(újonc)

Réges-rég óta chrome futott, el is felejtettem hogy 96-ba mivel kezdtem.

(#3358) bunygyi válasza GoodSpeed (#3356) üzenetére

bunygyi
(újonc)

Köszönöm a válaszokat. :R

(#3359) PASLA válasza GoodSpeed (#3353) üzenetére

PASLA
(tag)

Csak a LastPass miatt érdekelt volna..ne kelljen pötyögni. :)

(#3360) Pikkolo^^ válasza Sweet Lou 6 (#3355) üzenetére

Pikkolo^^
(őstag)

W8-n pont most futtatok IE11-et és sokkal gyorsabb, mint a FF és úgy vettem észre gyorsabb kevesebb erőforrás mellett. Lastpass és xmarks van, már csak csak valami disconnect szerű kiegészítő kellene.

A Lastpass eszköztárat meg lehet valahogy úgy oldani, hogy akkor jelenjen meg ha van mit kitölteni és akkor is alul?

[ Szerkesztve ]

Eladó Asus K53TA laptop - http://hardverapro.hu/apro/asus_k53ta_a6-3400m_4g_500g_hdd

(#3361) Sweet Lou 6 válasza Pikkolo^^ (#3360) üzenetére

Sweet Lou 6
(PH! addikt)
LOGOUT blog

passz, ilyen kiegészítőket nem használok, de ha tippelnem kéne, akkor max az állapotsávon (jobb kattal külön kell engedélyezni, default el van rejtve).

(#3362) Pikkolo^^ válasza Sweet Lou 6 (#3361) üzenetére

Pikkolo^^
(őstag)

Sikerült megoldanom, alapból nem mutatja. Keresek még kiegészítőket amiket "odaát" használtam.

Eladó Asus K53TA laptop - http://hardverapro.hu/apro/asus_k53ta_a6-3400m_4g_500g_hdd

(#3363) Sweet Lou 6 válasza Pikkolo^^ (#3362) üzenetére

Sweet Lou 6
(PH! addikt)
LOGOUT blog

adblock-al óvatosan, nálam több weboldal betöltését megakadályozta, helyette követésvédelmi listákat használok. youtube reklámokra pedig ezt az egyszerű megoldást: [link]

(#3364) Pikkolo^^ válasza Sweet Lou 6 (#3363) üzenetére

Pikkolo^^
(őstag)

YT reklámtalanítva, köszönöm. Disconnect Me sajnos még nincsen, https everywhere-re kellene még megoldás.

(#3365) Sweet Lou 6 válasza Pikkolo^^ (#3364) üzenetére

Sweet Lou 6
(PH! addikt)
LOGOUT blog

nem használtam, egy próbát talán viszont megér: Zscaler

(#3366) xtmod

xtmod
(senior tag)

sziasztok.

van egy kis problémám az internet explorerrel win 8.1 alatt. újabban nem akar letölteni semmit. visszaállítottam alapra, eltávolítottam, újratelepítettem, semmi. mostanában többször megjelent a flash player frissítés, de nem tölti le azt sem. talákoztatok már ilyennel?

(#3367) xtmod

xtmod
(senior tag)

sziasztok.

van egy kis problémám az internet explorerrel win 8.1 alatt. újabban nem akar letölteni semmit. visszaállítottam alapra, eltávolítottam, újratelepítettem, semmi. mostanában többször megjelent a flash player frissítés, de nem tölti le azt sem. talákoztatok már ilyennel?

(#3368) Sweet Lou 6 válasza xtmod (#3366) üzenetére

Sweet Lou 6
(PH! addikt)
LOGOUT blog

flash player frissítés biztos, hogy IE-hez jött? mert 8.1 alatt windows update-en frissül a flash player is (be van építve IE-be).

(#3369) Pikkolo^^

Pikkolo^^
(őstag)

Egyszerű html oldalnál (amit én készítettem, csak linkek vannak rajta) vajon miért írja ki, hogy a lap ActiveX bővítmény szeretne futtatni? Tényleg nincsen benne semmi extra, csak linkek.

(#3370) Sweet Lou 6 válasza Pikkolo^^ (#3369) üzenetére

Sweet Lou 6
(PH! addikt)
LOGOUT blog

ez érdekes, véletlenül nem a tárhely a ludas?

(#3371) Pikkolo^^ válasza Sweet Lou 6 (#3370) üzenetére

Pikkolo^^
(őstag)

A számítógépről van megnyitva.

(#3372) GoodSpeed

GoodSpeed
(Szakértő)
LOGOUT blog

Múltkor volt egy alaphelyzetbe visszaállítás, és még nem állítottam be, hogy a Modern UI-s posta linkek az asztali IE-ben nyíljanak meg, sőt lehet marad így:

Az olvasási nézet egészen jópofa :)

(#3373) Máté94

Máté94
(PH! addikt)

IE11-ben, Windows 8.1 alatt tényleg ismeretlen fogalom, a "jobb klikk-kép megnyitás új lapon"? :DDD :U

(#3374) woland_y2k válasza Máté94 (#3373) üzenetére

woland_y2k
(Jómunkásember)

link megnyitasa uj lapon.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3375) Máté94 válasza woland_y2k (#3374) üzenetére

Máté94
(PH! addikt)

Éppen ez a baj, hogy ezek a lehetőségek "szürkék", és csak a mentés, illetve Képek mappa megnyitását lehet igénybe venni. :F

(#3376) cattus válasza Máté94 (#3375) üzenetére

cattus
(őstag)

2 lehetőség van:

1) A Másolás parancs vágólapra teszi az elérési útját.
2) Ha rákattintasz és "drag & drop" módszerrel felhúzod a lapokhoz, megjeleníti csak a képet, csak nem új lapon, hanem annak a helyén, ahol volt.

flickr.com/photos/89542822@N07 ◄► Doctor Who topik ---> http://prohardver.hu/tema/doctor_who_2005/friss.html ◄► Steam / Origin: PHeja_HUN

(#3377) Máté94 válasza cattus (#3376) üzenetére

Máté94
(PH! addikt)

Köszönöm a leírást! Nem valami felhasználóbarát megoldások, de majd hozzászokunk. :)

:R

(#3378) Joshi

Joshi
(PH! kedvence)

Üdv. Érdeklődnék hogy a böngészőben használt és elmentett felhasználóneveket és jelszavakat hogy lehet kinyerni? A Firefoxból ki tudom de az Explorerben nem tudom hol keressem.

(#3379) woland_y2k válasza Joshi (#3378) üzenetére

woland_y2k
(Jómunkásember)

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3380) Joshi válasza woland_y2k (#3379) üzenetére

Joshi
(PH! kedvence)

Működik IE11-el is? Hogy működik ez a progi? Így elsőre nem esik le. :B

(#3381) woland_y2k válasza Joshi (#3380) üzenetére

woland_y2k
(Jómunkásember)

mukodik. kiolvassa registry-bol a tarolt jelszavakat. utana txt-be tudod lementeni.

(#3382) Joshi válasza woland_y2k (#3381) üzenetére

Joshi
(PH! kedvence)

Köszi már működik. :R

(#3383) GEPESZ66

GEPESZ66
(őstag)

WIN8.1-nél, ha az IE11-ben egy új lapot megnyitok, akkor a gyakran látogatott vebhelyek helyei a képernyőn üresen vannak.
Mi lehet az oka?

(#3384) GoodSpeed

GoodSpeed
(Szakértő)
LOGOUT blog

Újabb okot ad majd a visszaváltásra a felhasználóknak az Internet Explorer 12

(#3385) cattus válasza GEPESZ66 (#3383) üzenetére

cattus
(őstag)

Nem törölted az előzményeket?

flickr.com/photos/89542822@N07 ◄► Doctor Who topik ---> http://prohardver.hu/tema/doctor_who_2005/friss.html ◄► Steam / Origin: PHeja_HUN

(#3386) Orlin válasza GoodSpeed (#3384) üzenetére

Orlin
(őstag)

Végre!
Egyből váltanék is vissza,ha 1-2 bővítmény amit használok elérhető lenne benne!Meg jó lenne egy hasonló speed dial mint az Opera,Firefox-ban és már jó is lenne nekem.

Xperia T,Kindle Paperwhite,ASUS K53TA - Windows 8

(#3387) GoodSpeed válasza Orlin (#3386) üzenetére

GoodSpeed
(Szakértő)
LOGOUT blog

Sokéig azért húzták szerintem mert:

- Nem szerették volna, hogy ami a Firefoxnál is megfigyelhető, a sok kiegészítő miatt lassuljon az indulás
- Windows rendszeren ez a referencia böngésző, és felelősséget nem vállalnak a harmadik féltől származó kiegészítők használatából fakadó esetleges károkért

(#3388) Orlin válasza GoodSpeed (#3387) üzenetére

Orlin
(őstag)

Hát a Firefox egy kalap...
Fent van az is,de mindig megdöbbenek milyen dög lassú.Pedig alig van egy 1-2 bővítmény fent.

(#3389) Pikkolo^^ válasza GoodSpeed (#3387) üzenetére

Pikkolo^^
(őstag)

Helyes. A lastpass-t és az xmars-ot eléggé gyengén kezeli.

(#3390) Orlin

Orlin
(őstag)

Sziasztok!

Az Operából hogyan tudnám átvinni a könyvjelzőimet IE-be?

Köszi

(#3391) Sweet Lou 6 válasza Orlin (#3390) üzenetére

Sweet Lou 6
(PH! addikt)
LOGOUT blog

operában kiexportálod HTML-be, ie-ben meg kedvencek > importálás és exportálás > importálás fájlból

(#3392) Orlin válasza Sweet Lou 6 (#3391) üzenetére

Orlin
(őstag)

Csak nem lehet exportálni ahogy nézem...:D

(#3393) Sweet Lou 6 válasza Orlin (#3392) üzenetére

Sweet Lou 6
(PH! addikt)
LOGOUT blog

operát nagyon régen használtam, de még a chrome is tudja, akkor a hírös-neves expertjúzereknek készült operának is tudnia kell :K ennyit találtam hozzá a hivatalos oldalán: [link]

(#3394) King Unique

King Unique
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Sziasztok!

Nemrég futottam bele egy érdekes "hibába":

Rendszer: friss 8.1 U1 + IE11.
Ha IE az alapértelmezett böngésző, akkor modern felületen megy modern módban az ok. Ellenben, ha asztali módban akarom megnyitni, v rögzítem a tálcára az ikonját és ott kattintok rá, akkor meg ezt dobja:

Rámegyek, h nyissa meg az IE-vel és az IE letöltője jön be, h akarom e futtatni, v menteni az iexplorer.exe fájlt... :F
Ha tálcán jobb kliiket nyomok az ikonra és kiválasztom, h új lap nyitása, akkor rendesen bejön az IE asztali módban, ahogy kéne.
Ha utána felrakok egy másik böngészőt, pl. Comodo Dragon és nem alapértelmezett az IE, akkor rákattintva a Dragont nyitja meg, amit végképp nem értek... :F

(#3395) GEPESZ66

GEPESZ66
(őstag)

Az IE11-nek a Bing fordítója nem tetszik.
Valahogy megoldható-e, hogy a Google legyen a fordító, mint a Chrome-ban?

(#3396) GoodSpeed válasza GEPESZ66 (#3395) üzenetére

GoodSpeed
(Szakértő)
LOGOUT blog

http://ie.microsoft.com/activities/hu-hu/

(#3397) GEPESZ66 válasza GoodSpeed (#3396) üzenetére

GEPESZ66
(őstag)

Nagyon szèpen köszönöm!

(#3398) GEPESZ66 válasza GoodSpeed (#3396) üzenetére

GEPESZ66
(őstag)

Nem fordítja le az oldalt, hanem a Google fordító oldalt hozza be.

(#3399) GoodSpeed válasza GEPESZ66 (#3398) üzenetére

GoodSpeed
(Szakértő)
LOGOUT blog

Sajnálom, nem próbáltam, csak tipp volt, hogy ugyanúgy működik mint a Binges, de a Bing félét sem használtam IE alatt, csak ugye be van építve :(

(#3400) S-IW válasza GEPESZ66 (#3398) üzenetére

S-IW
(kvázi-tag)

(#3401) Pikkolo^^

Pikkolo^^
(őstag)

Xmarks-on kívül milyen lehetőség van FF és IE közötti kedvencek szinkronizálésára?

(#3402) GEPESZ66 válasza S-IW (#3400) üzenetére

GEPESZ66
(őstag)

Szia!Nem ismertem.Működik,de ha pl. a Paypal.com-ot akarod fordítani,akkor a biztonságos módot ki kell kapcsolni.A Chrome használata esetén ilyet nem ír.

(#3403) Rubbi

Rubbi
(PH! addikt)

Hi!

Hogy lehet kikapcsolni IE11 alatt ezeket a figyelmeztetéseket? Újra kellett húznom a gépet és most nem találom meg.

Igen, ez egy XP IE8-cal (melós gép), csak szemléltetem, mert otthoni gépen (Win7 64bit) is az őrületbe kerget.

Továbbá az idegesítő oldal újratöltési "klikk" hangot hogy tudom kilőni?

5s 32GB space grey

(#3404) Sweet Lou 6 válasza Rubbi (#3403) üzenetére

Sweet Lou 6
(PH! addikt)
LOGOUT blog

azt az oldalt, ahol ez előjön, hozzá kell adni a biztonságos oldalakhoz: [link]

(#3405) cellpeti

cellpeti
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

sziasztok!

kedvencek sávot hogy tudom előhozni?

Hirdetéseim: http://goo.gl/YWifDo

(#3406) Dluinet válasza cellpeti (#3405) üzenetére

Dluinet
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

ctrl+shift+B

szegénynek lenni sokba kerül

(#3407) GoodSpeed

GoodSpeed
(Szakértő)
LOGOUT blog

Bekapcsoltam:

Aztán nem fért ki a szöveg teljesen :D

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Internet Explorer (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2014 PROHARDVER Informatikai Kft.