Hirdetés

2014. április 16., szerda

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Internet Explorer (kiemelt téma)

(#3251) Noá

Noá
(fanatikus tag)

Másnál is torzak a karakterek IE11 alatt? Kompatibilitási módban is rosszak, nagyon csúnyák, recések. Hónapok óta ilyen, mit lehet tenni ez ellen?! Próbáltam a clear type-ot is állítgatni, de semmi, visszatettem alapértelmezettbe. Nagyon bosszantó, de inkább használnám ezt, mint a chrome-ot ami katasztrófa már, a FF-ról nem is beszélve.
Valaki tipp?!

Apple iPad Air 16GB Wifi+Cellular űrszürke - IOS 7.1, LG Optimus L7 - Android OS 4.1, Desktop PC - Windows 8.1 OS. , TV - SAMSUNG C630 1080p

(#3252) pillowhead válasza Noá (#3251) üzenetére

pillowhead
(tag)

Nem videókarcsi problémó? Amúgy meg nálam minden rendben van. Nem találkoztam ilyen problémával. Mindenféle oldal megnyitásakor ugyanaz a baj? Ha nem akkor írj a vebmestörnek, hogy az anyja. :K

Asus X550L, i7-4500U, 1.8GHz, 8GB memória, NVidia Geforce 740M | 3x Quantuum 600W stúdió vaku, Quantuum Boom okos állvány, Pentax K5, Pentax K10, Pentax 16-50mm f2.8, Pentax 50-135mm f2.8

(#3253) pillowhead válasza artiny (#3249) üzenetére

pillowhead
(tag)

A netbook alapból lassu cucc és te megfejelted egy Win 8-al. Mit mondjak... no comment :K A net lassú vagy a böngésző vacakol, mert nem mindegy? Az adonokkal óvatosan, mert maholnap azért fogsz írni, hogy ki találta ki azt a baromságot. :K A YT nem hiába vannak a reklámok + az az izé addon nem csak a YT oldalán lesz aktív, erre is számíts. Ha neked megéri ki/be kapcsolgatni az addont, akkor hajrá. :D

Asus X550L, i7-4500U, 1.8GHz, 8GB memória, NVidia Geforce 740M | 3x Quantuum 600W stúdió vaku, Quantuum Boom okos állvány, Pentax K5, Pentax K10, Pentax 16-50mm f2.8, Pentax 50-135mm f2.8

(#3254) Noá

Noá
(fanatikus tag)

Minden oldalnál más, videókari biztos nem, mert más böngészőben jó, nomeg nem gagyi vga van a gépben. Legújabb meghajtó szoftver hozzá, íme ilyen pl itt fórumon:
chrome alatt pl az origo: [link]
a fórum: [link] (itt pl elég durván látszik a kül. komolyan csak ennyi választ el, hogy IE-re térjek át chrome-ról! :/)
IE11 alatt az origo és a fórum itt pl: [link]
[link]

Elég keményen homályos meg recések a karakterek és nem értem miért. Hónapok óta egyébként, sőt ha jobban belegondolok IE alatt mindig is ilyen volt, legalábbis a 8-9-től kezdődően. Ha jól emlékszem nagyon sok embernek volt ezzel problémája és jött egy MS frissítés ami megoldotta, de ezt sehol sem találom, márha az megoldás lenne erre. :/

Apple iPad Air 16GB Wifi+Cellular űrszürke - IOS 7.1, LG Optimus L7 - Android OS 4.1, Desktop PC - Windows 8.1 OS. , TV - SAMSUNG C630 1080p

(#3255) Sweet Lou 6 válasza Noá (#3254) üzenetére

Sweet Lou 6
(őstag)
LOGOUT blog

ez a GPU-s gyorsítás miatt van, kapcsold ki és olyan lesz mint a Chrome-ban.

Ha két lehetőség közt nem tudsz dönteni, csinálj egy harmadikat.

(#3256) Noá

Noá
(fanatikus tag)

De azt hol kell?

(#3257) cattus válasza Noá (#3256) üzenetére

cattus
(senior tag)

Jobb felső fogaskerék --> Internetbeállítások --> Speciális fül --> Grafikus gyorsítás

[ Szerkesztve ]

flickr.com/photos/89542822@N07 ◄► Doctor Who topik ---> http://prohardver.hu/tema/doctor_who_2005/friss.html

(#3258) Noá

Noá
(fanatikus tag)

Megvan, be kell pipálni hogy szoftveres feldolgozás használata gpu feldolgozás helyett? Mert ezután sincs változás :S Pedig bezártam és újra megnyitottam a böngészőt. Talán újraindítás is kell?

(#3259) Sweet Lou 6 válasza Noá (#3258) üzenetére

Sweet Lou 6
(őstag)
LOGOUT blog

igen

(#3260) Noá

Noá
(fanatikus tag)

Ugyanolyan, semmi változás, nem értem, na mindegy, azért köszi!

(#3261) pillowhead válasza Noá (#3254) üzenetére

pillowhead
(tag)

Én úgy látom ez nem böngésző bug. Amint a példában is mutattad Chrome és IE alatt is hasonló elmosódás látszik. Ami az MS frissítéseket illeti lehet megoldja, de nem kell konkrétan rákeresni erre a problémára, hagyni kell, hogy autómatikusan gyűjtse össez a csomagokat és telepítse. Amúgy meg nem hinném, hogy az lenne a megoldás, mert az a rendszer működését fejleszti, nem pedig a böngésző teljesítményét. Amúgy meg nem is kérdéses, hogy nem éri meg IE-re térni. A Chromemal több baj van mint gondolnád. A legtöbb panaszt a Chrome topikban lehet találni. Ott egy rakás fakír van. :))

(#3262) Noá

Noá
(fanatikus tag)

Hasonló elmosódás?! Ég és föld a kettő. A chrome-ban tökéletes, IE-ben meg kifolyik a szemem. Azért ez elég nagy kül. Nem létezik hogy csak nálam ilyen.

(#3263) pillowhead válasza Noá (#3262) üzenetére

pillowhead
(tag)

Szerintem helyi a probléma, mert ha nem úgy lenne akkor egyidejüleg mindenhol ez lenne a tűnet. De nem. Esetleg távolíts el minden kiegészítőt. Azok mindig "bekavarnak". :K

(#3264) Sweet Lou 6

Sweet Lou 6
(őstag)
LOGOUT blog

kipróbáltam az Adblock Plust, még nem győzött meg, úgyhogy 2 nap után repült is a gépről. az észrevételeim röviden:

- az oldalbetöltések lassultak miatta (facebookon venni észre eléggé, de pl. itt a fórumon is érződik)
- több oldal betöltésével is gondja volt, megfagyasztotta a böngészőt (most ami hirtelen eszembe jut, az az index.hu és a blog.hu-s oldalak, de biztos van még több is)
- hiába kapcsoltam ki specifikusan azokon az oldalakon, ahol gondja volt, ugyanúgy megfagyasztotta/lassította

+ youtube-on tényleg blokkolta a videóreklámokat

(#3265) pillowhead válasza Sweet Lou 6 (#3264) üzenetére

pillowhead
(tag)

:)) Tessék, erről "tépem a számat". Nem kell semmiféle kiegészítő/bővitmény egy böngésző mellé se! Legyen már világos! Ennél érthetőbben nem lehet felhívni a figyelmetek és nem hiszem hogy nem veszitek észre magatokat. :N Ez a része a böngészőknek már rég off-os kellene legyen, normális esetben. :K

[ Szerkesztve ]

(#3266) pillowhead

pillowhead
(tag)

IE 11. Régebb nem volt ilyen gondom, de most nem értem mi zavar be. A beállításokban be van állítva, hogy a Google legyen a kezdő/kereső oldal, de nem úgy működik. Mikor visszalépek a beállításokba, akkor azt látom, amit utólag beállítottam(Goggle). Mi történik? :)

[ Szerkesztve ]

(#3267) Sweet Lou 6 válasza pillowhead (#3266) üzenetére

Sweet Lou 6
(őstag)
LOGOUT blog

nálad ez az ablak hogyan néz ki?

(#3268) Oppenheimer

Oppenheimer
(PH! addikt)

Két dolog miatt írok ide.

Első:

Van-e módja annak, hogy az ilyen linkeket mindenféle másolgatás, meg keresősávba beillesztgetés nélkül megnyissak? Chromeban csak kijelölöm, jobb klikk -> megnyitás új lapon. Szeretném Ezt IE-ben is ilyen kényelmesen megtenni.

Második:

Mért nem lehet ajánlani index.hu-s cikket? Megnyílik egy üres ablak, egy dialog box, és nem történik semmi.

szerk:
Harmadik:

Miért nem lehet a linkek címét egy kattintással másolni?

[ Szerkesztve ]

-Whats the object-oriented way to become wealthy? -Inheritance.

(#3269) Sweet Lou 6 válasza Oppenheimer (#3268) üzenetére

Sweet Lou 6
(őstag)
LOGOUT blog

3.: A "Parancsikon másolása" a linkek címét másolja.

(#3270) Benzoldog

Benzoldog
(fanatikus tag)

Sziasztok!

Letöltöttem az Internet Explorer-re az Adblock Plus-t. És az a problémám lenne, hogy az Időkép.hu-t ugyan behozza, de semmit nem tudok az oldalon belül megnyitni, vajon mi lehet a probléma? Mozillával rendesen működik, tehát nem az Időképpel van a gond. Lehet nem kellett volna kipróbálnom/letöltenem...

[ Szerkesztve ]

(#3271) Benzoldog válasza Benzoldog (#3270) üzenetére

Benzoldog
(fanatikus tag)

Letöröltem, de még most sem működik az Időkép, akkor nem az Adblock Plus blokkolta az oldalt. Látom már más is kipróbálta és nem volt teljesen megelégedve vele, pedig több helyen is olvastam, hogy hasznos kiegészítő.

(#3272) Sweet Lou 6 válasza Benzoldog (#3271) üzenetére

Sweet Lou 6
(őstag)
LOGOUT blog

IE-re nemrég kezdték el fejleszteni és sajnos még nem stabil. Nekem viszont az Időkép teljesen jól működik. Milyen kiegészítőid vannak még IE-hez feltelepítve?

(#3273) Benzoldog válasza Sweet Lou 6 (#3272) üzenetére

Benzoldog
(fanatikus tag)

Most már nálam is rendbejött az Időkép, nem tudom mi lehetett a probléma...

(#3274) Yiggdrasil

Yiggdrasil
(kvázi-tag)

Sziasztok!

Tudnátok segíteni? IE 11-et használok Win 8.1 Enterprise alatt, és szerintem nem úgy működik, ahogyan kellene. Először is, sok idő amíg elindul (kb fél perc), sokszor (nagyon sokszor) lefagy, program nem válaszol, aztán 10-20-30mp múlva tér csak magához. Magát az oldalakat is lassan tölti be. Néhány fúrumot úgy bebuggoltat, hogy nem enged ott hozzászólni, ahol már korábban megtettem.
Youtube videóknál sokszor nem kínálja fel azt az opciót, hogy változtathassam a minőséget, stb.

Valamit én nem állítottam be vagy alapból ilyennek kell lennie?
Nagyon szeretném szeretni ezt a böngészőt, de ha továbbra is így folytatja, akkor kénytelen leszek lecserélni.

(#3275) Sweet Lou 6 válasza Yiggdrasil (#3274) üzenetére

Sweet Lou 6
(őstag)
LOGOUT blog

ott egyértelműen gond van (valószínűleg rendszerszinten, mivel az IE szerves része a windowsnak). hardverellenőrzés, vírusirtás, IE alaphelyzetbe állítása, system file checker - én ezekkel kezdenék.

(#3276) pszichiater

pszichiater
(senior tag)
LOGOUT blog

Sziasztok!

Tudna valaki segíteni nekem ebben? IE 10-ről van szó. Tegnap frissítettem a W7-et és azóta ez a zavaró figyelmeztetés jön fel ha kell-ha nem. " a program csak a biztonságos tartalmakat jeleníti meg" Ki lehet ezt kapcsolni valahogy? ezt már megcsináltam

[ Szerkesztve ]

"Idegeskedni annyit jelent, mint mások hülyeségét saját magunkon megtorolni....."

(#3277) Sweet Lou 6 válasza pszichiater (#3276) üzenetére

Sweet Lou 6
(őstag)
LOGOUT blog

így

(#3278) pszichiater válasza Sweet Lou 6 (#3277) üzenetére

pszichiater
(senior tag)
LOGOUT blog

És igen! Jó lett. Érdekes hogy magyar oldalon erről semmi nem található.

köszi a segítséget!

"Idegeskedni annyit jelent, mint mások hülyeségét saját magunkon megtorolni....."

(#3279) Tiger.

Tiger.
(fanatikus tag)

IE10 nem indul hiba neve Problémaesemény neve: APPCRASH
Alkalmazásnév: iexplore.exe
Alkalmazásverzió: 11.0.9600.16521
Alkalmazás időbélyegzője: 53114286
Hiba – modul neve: ntdll.dll
Hiba – modul verziója: 6.1.7601.18247
Hiba – modul időbélyegzője: 521eaf24
Kivételkód: c0000005
Kivétel – eltolás: 000000000005339d
Operációs rendszer verziója: 6.1.7601.2.1.0.256.1
Területibeállítás-azonosító: 1038
További információk 1: ee8b
További információk 2: ee8b460a6f07fb941ec7749dccd0f48e
További információk 3: 93c5
További információk 4: 93c5a2f39f091af2b1b002073519d236
Lehet a spy hunter csinált valamit.Van rá megoldás? Win7 64 bit

Intel I5 2320 3gh/Amd Ati Hd 5850/Creative Xfi Xtreme music/8gb ddr3/ Htc One Black,Otterbox Commuter Tok

(#3280) Sweet Lou 6 válasza Tiger. (#3279) üzenetére

Sweet Lou 6
(őstag)
LOGOUT blog

próbáld meg futtatni kiegészítők nélkül: win gomb + R egyszerre, majd a megjelenő ablakban: iexplore.exe -extoff
ha így nem omlik össze, akkor valamelyik kiegészítő a ludas.

(#3281) Tiger. válasza Sweet Lou 6 (#3280) üzenetére

Tiger.
(fanatikus tag)

De sajna összeomlik.Fel sem tudom tenni újra.

Intel I5 2320 3gh/Amd Ati Hd 5850/Creative Xfi Xtreme music/8gb ddr3/ Htc One Black,Otterbox Commuter Tok

(#3282) Tiger. válasza Tiger. (#3281) üzenetére

Tiger.
(fanatikus tag)

Most fel raktam a 11 et de az meg semmit nem csinál.

(#3283) Sweet Lou 6 válasza Tiger. (#3282) üzenetére

Sweet Lou 6
(őstag)
LOGOUT blog

hogy érted, hogy semmit? nem hozza be az oldalakat?

(#3284) Tiger. válasza Sweet Lou 6 (#3283) üzenetére

Tiger.
(fanatikus tag)

El sem indul csak tölt és nem történik semmi.

(#3285) Sweet Lou 6 válasza Tiger. (#3284) üzenetére

Sweet Lou 6
(őstag)
LOGOUT blog

próbáld meg eltávolítani majd újratelepíteni, és lehet, hogy egy sfc /scannow is segíthet.

(#3286) Tiger. válasza Sweet Lou 6 (#3285) üzenetére

Tiger.
(fanatikus tag)

Meg csináltam amiket írtál ki írta hogy sérült filek vannak de ki javította.Viszont nem történt semmi ugyan az maradt vagy újra kell indítani?

(#3287) Sweet Lou 6 válasza Tiger. (#3286) üzenetére

Sweet Lou 6
(őstag)
LOGOUT blog

újra is kell indítani. igen.

(#3288) Tiger. válasza Sweet Lou 6 (#3287) üzenetére

Tiger.
(fanatikus tag)

Nem jó.Semmi nem történik.

(#3289) dpstef

dpstef
(újonc)

Sziasztok.
Olyan gondom van hogy minden program parancsikonja lecserélődött az Internet Explorer ikonjára,
és ha bármilyen programot el akarok indítani akkor az IE letöltési ublaka ugrik fel az adott program
nevével. Gyakorlatilag semmit sem tudok elindítani és az IE sem működik. Van valakinek ötlete?

(#3290) szabeska válasza dpstef (#3289) üzenetére

szabeska
(senior tag)

Szerintem vírus lesz, futtass MBAM-ot első körben :)

(#3291) szabeska

szabeska
(senior tag)

sziasztok. be van pipalva hogy inditaskor a legutobbi lapok toltodjenek be, megsem teszi. miert??? 100x probaltam, kezdolap jon be csak.... :(

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Internet Explorer (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2014 PROHARDVER Informatikai Kft.