Hirdetés

2015. július 30., csütörtök

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Internet Explorer (kiemelt téma)

(#3551) GoodSpeed válasza pillowhead (#3549) üzenetére

GoodSpeed
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Milyen védelmi programok vannak fent? Egy Malwarebytes keresést futass le.

I.G.:Windows 10 PRO Windows Defender & Malwarebytes' Anti-Malware + Agnitum Outpost Firewall PRO (Lifetime) user II. g. : W7 HP 64-bit (OEM) NAV2015 & OFP; Nexus 7 NMS; LG L7 II AVG PRO; Huawei e5776 Mobile Hotspot

(#3552) pillowhead

pillowhead
(fanatikus tag)

A op. rendszer nemrég lett újratelepítve. Amint már írtam semmiféle védelmi nyavalyát nem használok. Tudom, hogy nem lehet vírus rajta, de azért, hogy meggyőződjünk lefuttattam az ADWCleanert és a Malwarebytesot és persze, hogy nincs semmi hulladék. De kösz.

(#3553) alex.3 válasza ricambi (#3528) üzenetére

alex.3
(újonc)

Hali!
Megoldódott a probléma, mert nélam is ezt csinálja napok óta, sőt egy újratelepítés sem oldotta meg. :F

[ Szerkesztve ]

(#3554) ricambi válasza alex.3 (#3553) üzenetére

ricambi
(újonc)

Szia!

Sajnos nem oldódott meg a probléma , azóta Firefoxot használok. :((

Ha valakinek esetleg van valami ötlete azt örömmel megpróbálom. :K

(#3555) lenia

lenia
(újonc)

Az operációs rendszerem a Windows 8.1, 64 bites telepítés, az Explorer 11 64 bites verzióját használom.
Minden pdf fájl megnyitására az Adobe Acrobat XI programot jelöltem ki.
Böngészés közben, ha olyan Weboldalra jutok, ahol az explorer egy pdf ablakot kellene nyisson, akkor egy párbeszédablak jelenik meg, hogy töltsem le a Reader legújabb verzióját, mert a jelenlegi nem kezeli a 64 bites Explorer változatot.
Valóban, ha a Readert állítom be, hogy ez nyisson meg minden pdf fájlt, akkor már működik a dolog, de én azt szeretném, hogy ezeknek a fájloknak egységesen az Acrobat legyen a nyitogatója.
Olyan nagy kívánság ez, amivel a számítástechnika már nem tud megbírkózni, vagy én szúrtam el valahol, valamikor egy beállítást?
Kérlek segítsetek, ha tudtok, ráadásul elég primitív módon kellene előadnotok a tennivalókat, hogy én is megértsem.

[ Szerkesztve ]

(#3556) C0lumbo

C0lumbo
(lelkes újonc)

Sziasztok!
Szokták nekem mondogatni ismerősök, hogy amikor látják, hogy IE-t használok, akkor megjegyzik, hogy majd beszedek valami vírust, meg de szeretek én veszélyesen élni. Az IE-nek van valami "baja" ami a többi böngészővel szemben káros lehetne a számítógépre? Szerintem ez hülyeség, de hozzáértők válaszát megköszönném. :)

Hearthstone: Columbo#2462

(#3557) lenia

lenia
(újonc)

Az operációs rendszerem a Windows 8.1, 64 bites telepítés, az Explorer 11 64 bites verzióját használom.
Minden pdf fájl megnyitására az Adobe Acrobat XI programot jelöltem ki.
Böngészés közben, ha olyan Weboldalra jutok, ahol az explorer egy pdf ablakot kellene nyisson, akkor egy párbeszédablak jelenik meg, hogy töltsem le a Reader legújabb verzióját, mert a jelenlegi nem kezeli a 64 bites Explorer változatot.
Valóban, ha a Readert állítom be, hogy ez nyisson meg minden pdf fájlt, akkor már működik a dolog, de én azt szeretném, hogy ezeknek a fájloknak egységesen az Acrobat legyen a nyitogatója.
Olyan nagy kívánság ez, amivel a számítástechnika már nem tud megbírkózni, vagy én szúrtam el valahol, valamikor egy beállítást?
Kérlek segítsetek, ha tudtok, ráadásul elég primitív módon kellene előadnotok a tennivalókat, hogy én is megértsem.

[ Szerkesztve ]

(#3558) Dluinet válasza C0lumbo (#3556) üzenetére

Dluinet
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

ha a legújabb IE-t használod, akkor semmi gondod nem lehet
(Chrome-t használok, nem vagyok elfogult)

Többféle kerek számot ismerünk, de a legkerekebb szám a nulla.

(#3559) Sweet Lou 6 válasza C0lumbo (#3556) üzenetére

Sweet Lou 6
(PH! addikt)
LOGOUT blog

régről (még a 6-os verzió hatására) megmaradt beidegződés, nem kell vele foglalkozni. mindegyik böngészőben találhatóak sebezhetőségek, egyik sem kiemelkedően jobb/rosszabb ebből a szempontból, a lényeg tényleg annyi, hogy bármelyiket is használod, a legfrissebb verziót, illetve lehetőséghez mérten 64 bitest használj.

Ha két lehetőség közt nem tudsz dönteni, csinálj egy harmadikat.

(#3560) woland_y2k

woland_y2k
(Jómunkásember)

Microsoft is killing off the Internet Explorer brand

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3561) GoodSpeed válasza woland_y2k (#3560) üzenetére

GoodSpeed
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Ja, olvastam. Most akartam linkelni...

I.G.:Windows 10 PRO Windows Defender & Malwarebytes' Anti-Malware + Agnitum Outpost Firewall PRO (Lifetime) user II. g. : W7 HP 64-bit (OEM) NAV2015 & OFP; Nexus 7 NMS; LG L7 II AVG PRO; Huawei e5776 Mobile Hotspot

(#3562) Orlin

Orlin
(őstag)

Kipróbálható a Project Spartan

Xperia T,Kindle Paperwhite,ASUS K53TA - Windows 8

(#3563) GoodSpeed válasza Orlin (#3562) üzenetére

GoodSpeed
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Ha majd meglesz a rendes neve, nyitható is neki egy külön topic :)

(#3564) GoodSpeed

GoodSpeed
(PH! félisten)
LOGOUT blog

A „Hozzáférés megtagadva” hibaüzenet jelenik meg, amikor bizonyos Silverlight-alkalmazásokat használ a Windows 8.1 rendszerre telepített Internet Explorer 11 programban

Na ezért nézem asztali gépen alternatív böngészőben az RTL Mostot, vagy Androidon :)

(#3565) adsl

adsl
(tag)

Sziasztok.Még nem használtam az IE böngészőt.Milyen reklámblokkolók vannak?Illetve az IE jobb mint a FF?

(#3566) GoodSpeed válasza adsl (#3565) üzenetére

GoodSpeed
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Van rá fizetős blokkoló, és ingyenes TPL, illetve egy harmadik lehetőség is, hogy olyan biztonsági csomagot választasz, amely böngészőtől függetlenül blokkolja a nem kívánt tartalmat (pl Agnitum, Kaspersky).

(#3567) Lionel

Lionel
(újonc)

Ha valakinek a keresésszolgáltatók hozzáadásával lenne gondja, próbálja meg eltávolítani a KB3038314 "biztonsági" frissítést.

(#3568) --ka válasza Lionel (#3567) üzenetére

--ka
(tag)

Köszönöm! E frissítés nélkül megy a kereső beállítása!

Visszatértem. 1002 napig nem voltam.

(#3569) GoodSpeed

GoodSpeed
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Microsoft Edge (A Windows Internet Explorer utódja)

(#3570) cattus

cattus
(őstag)

Hello!

Azt hol lehet beállítani, hogy az Új lap oldalon ne legyen ott a Bing keresőmező?

Do the thing!

(#3571) Sweet Lou 6 válasza cattus (#3570) üzenetére

Sweet Lou 6
(PH! addikt)
LOGOUT blog

alapértelmezett keresőt állítsd át google-ra (asszem add-onként érhető el).

Ha két lehetőség közt nem tudsz dönteni, csinálj egy harmadikat.

(#3572) cattus válasza Sweet Lou 6 (#3571) üzenetére

cattus
(őstag)

Köszi, Binget szoktam mostanság használni, egész korrekt találatokat ad, de megnézem.

Megvan, a bővítmények kezelésénél lehet a "Keresőszolgáltatók" alatt, csak kikapcsolja a címsoros keresést is.

Do the thing!

(#3573) s7evcsenko

s7evcsenko
(őstag)

Én is most akarom átállítani google-re a keresőszolgáltatót, de nincs a listában!
Eddig ott volt, most viszont nincs.
Átnevezték? Vagy rossz helyen keresem?
Vagy kell valami plusz frissítés, ami után megjelenik? :F

"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy-két gyökér, de annak jól odavágsz az ásóval, és haladsz tovább..."

(#3574) Dluinet válasza s7evcsenko (#3573) üzenetére

Dluinet
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Internet Explorer 11
1.Open Internet Explorer.
2.In the top right corner of the search box, click the down arrow.
3.Click Add.
4.Select Google.
5.Click Add to Internet Explorer.
6.Check the box next to"Make this my default search provider."
7.Click Add.

Internet Explorer 10
2.In the top right corner of the page, click the gear icon.
3.Click Manage add-ons.
4.On the left side of the page, click Search Providers.
5.In the bottom left corner, click Find more providers.
6.Select Google.
7.Click Add to Internet Explorer.
8.Check the box next to "Make this my default search provider."
9.Click Add.

Internet Explorer 9
2.In the top right corner of the browser, click the Tools icon.
3.Click Internet options.
4.In the General tab, find the "Search" section and click Settings.
5.Select Google.
6.Click Set as default.
7.Click Close.

Internet Explorer 8
2.In the top right corner of your browser, click the down arrow in the search box.
3.Click Find More Providers.
4.Click Google.
5.Check the box next to "Make this my default search provider."
6.Click Manage Search Providers.
7.Click Add.

(#3575) Dumi86 válasza Dluinet (#3574) üzenetére

Dumi86
(tag)

Szia. Ez IE11nél nem működik mivel nincs ott a listában :( Most néztem ahogy megláttam az írásod. Mi a teendő így ?

(#3576) Dluinet válasza Dumi86 (#3575) üzenetére

Dluinet
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

milyen oprendszer, melyik IE?

(#3577) Dumi86 válasza Dluinet (#3576) üzenetére

Dumi86
(tag)

IE11(ahogy írtam is) és win8.1 pro. Ahogy láttam előttem másnak sincs ott a google kereső.

(#3578) Dluinet válasza Dumi86 (#3577) üzenetére

Dluinet
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

a probléma

a lehetséges megoldás:
It ends up that, at least in some cases, you can uninstall KB 3038314, add Google (or another search provider), then re-install KB 3038314, and have the search provider come through unscathed. However other folks report that they haven't been so lucky.

Poster Kimi K on the TechNet forum gives a more complete solution that involves uninstalling KB 3038314, adding Google to IE, exporting a Registry entry, re-installing KB 3038314, and then importing the Registry key.

(#3579) Dumi86 válasza Dluinet (#3578) üzenetére

Dumi86
(tag)

Nincs fenn a cikkben említett frissités,mivel friss telepítés van nálam most. Úgy sejtem ez most mindenkinél gond lehet. Egyébként 11.0.4 az explorer nálam friss(szüz) rendszernél.

(#3580) s7evcsenko válasza Dluinet (#3574) üzenetére

s7evcsenko
(őstag)

Mint írtam én is, eddig bent volt a lsitában, gond nélkül hozzá is tudtam adni, de most nincs bent a listában.
Nézd meg Te is, szerintem Neked sincs ott.
Múlt héten raktam újra egy gépet, akkor még benne volt, mos meg csak az egyéb google dolgok vannak ott, a kereső nincs.

Nem értek ennyire angolul, de én is valami frissítésre gyanakszom.
Keddenként van frissítás, ugye? Akkor talán ma javítják!

Dumi86: megnyugodtam, hogy nem én vagyok a töketlen, általános a probléma. :B

[ Szerkesztve ]

"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy-két gyökér, de annak jól odavágsz az ásóval, és haladsz tovább..."

(#3581) Dluinet válasza s7evcsenko (#3580) üzenetére

Dluinet
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

amerikai kedd, ami nálunk szerda reggel

(#3582) s7evcsenko válasza Dluinet (#3581) üzenetére

s7evcsenko
(őstag)

:R

(#3583) s7evcsenko

s7evcsenko
(őstag)

Hát ez a frissítés nem hozta el a megoldást! :(

(#3584) ssgt1981

ssgt1981
(kvázi-tag)

Hogy tudom megnézni és szerkeszteni az IE-ben elmentett jelszavakat?

(#3585) cattus válasza ssgt1981 (#3584) üzenetére

cattus
(őstag)

Fogaskerék --> Internetbeállítások --> Tartalom fül --> Automatikus kiegészítés részen Beállítások --> Jelszavak kezelése.

Do the thing!

(#3586) Rudi50

Rudi50
(senior tag)

Miért van az, hogy néhány oldalt formázatlanul jelenít meg, idáig sosem volt ilyen gondom most van általában blogok pl. homár blog stb.? Sok kép sem jön be, alapállapotra visszaállítás, újratelepítés meg volt, probléma maradt.

[ Szerkesztve ]

(#3587) Dluinet válasza Rudi50 (#3586) üzenetére

Dluinet
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

valószínű, hogy egy reklámot nem tud betölteni, és megakad

(#3588) Rudi50 válasza Dluinet (#3587) üzenetére

Rudi50
(senior tag)

Lehet valami kiegészítő hiányzik? Már nem tudom mit írtottam ki de nem akar jó lenni sehogy sem.

[ Szerkesztve ]

(#3589) Dluinet válasza Rudi50 (#3588) üzenetére

Dluinet
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

ja, az adblock hiányzik vagy épp az aktív és addig nem tölt be az oldal, amíg a reklámok nem jelennek meg

(#3590) Rudi50 válasza Dluinet (#3589) üzenetére

Rudi50
(senior tag)

Köszönöm szépen a segítséget, feltettem az adblock-ot és jó lett :).
A homár betöltésénél azt írja, hogy blokkolta a silverlight-ot, lehet az volt a bűnös azt kellene kiírtani még valahogy? Mindenesetre így silverlight tíltással adblockkal rendben van :)

[ Szerkesztve ]

(#3591) hanischz

hanischz
(tag)

Gondoltam probalok atterni az IE-re. Sajnos nincs jo tapasztalatom. 1-2 egyszeru weboldal amit hasznalok nagyon lassu. Bar el tudom viselni. Viszont az mar nagyon zavar hogy a zoom szinte veletlenszeruen allitgatja a nagyitast! Pl. PH weblap egyik ful "normalis nagyitason", masik fulon behozom a forumot, belenagyitva jelenik meg. Visszavaltok a PH kezdolap tab-ra es a megnovelt nagyitas fogad.

Olvastam hogy valamilyen "Auto zoom" -amit termeszetesen nem lehet kikapcsolni - okoz.

Laptopon 15"-os kepernyo es a nagy felbontas miatt (1920x1080) a Windows 8.1-ben atallitottam a dpi-t.
Nem hiszem hogy megszokom a nagyitas veletlenszeru mukodeset...
Van valamilyen otletetek?

Lenovo S540 Thinkpad - Windows 8.1

(#3592) Rudi50 válasza hanischz (#3591) üzenetére

Rudi50
(senior tag)

Én még nem találkoztam automatikus nagyítással nekem minden oldal a beállítottal jön.

(#3593) hanischz válasza Rudi50 (#3592) üzenetére

hanischz
(tag)

Pedig van... zoom menuben lathato hogy nem konzisztens, weblaptol fugg a zoom nagysaga. Itt vannak a panasz aradatok:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#3594) hanischz

hanischz
(tag)

Teljesen keszen vagyok tole. PH kezdolap nagyitas beallitva. PH topikjai kisbetuvel jelennek meg. Kivalasztom a OS, alkalmazast, kivalasztom az IE-t. Beallitom a nagyitast. Visszamegyek az OS-re beallitom szinten a nagyitast, mert ugye nem a tab-ra ertelmezi hanem az url-re.Viszonylag normalisan nez ki. Visszamegyek a PH kezdolapra es 375%-on van!

Holy crap! Remelem ami jon bongeszo a Win 10-ben normalis lesz! Kenytelen leszek tovabbra is az alternativat hasznalni.

(#3595) hanischz válasza hanischz (#3594) üzenetére

hanischz
(tag)

Amikor visszaallitottam a DPI-t a felbontasnal akkor jobb. Hat sorry MS, talan legkozelebb jobban megcsinaljatok..

(#3596) --ka válasza hanischz (#3595) üzenetére

--ka
(tag)

Amíg OS szinten nem tudják ezt megoldani, addig sosem lesz jó!
A 4K monitorok terjedésével ez egyre égetőbbé válik. (A Retina kijelzős eszközökön egy másik cég meg tudta oldani ezt, talán el lehetne lesni.)

(#3597) hanischz válasza --ka (#3596) üzenetére

hanischz
(tag)

Szerintem lehet bug az IE-ben is, amikor 150%-on van a PH kezdolap bemegyek a forumba, tovabbra is 150%-ot mutat a nagyitas viszont a betuk nagyon kicsik! Rakattintok a mar beallitott 150%-ra a nagyitas menuben, hirtelen visszaall a normalis meretre a weblap.

Be lehet valahol jelenteni ezeket a hibakat? Bar nem tudom egyaltalan foglalkoznak-e vele.. lehet nem mert a ceges kornyezetben nincs problema, egyeni ugyfelek problemaival meg nem foglalkoznak :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3598) --ka válasza hanischz (#3597) üzenetére

--ka
(tag)

Én akármit is próbáltam eddig Win_x+IE_y környezetben a nagyítás sosem működött tökéletesen; mindig volt valami lehulló/felbukkanó/előugró menü, kisalkalmazás ablak, stb., ami nem úgy jelent meg, mint a többi.

(#3599) pendre54 válasza hanischz (#3597) üzenetére

pendre54
(senior tag)

Üdv!
Nálam is a beállításoknál alapból 150%-os nagyítás van belőve, de én még ilyen hibát nem tapasztaltam. Elég sok honlapot nézegetek napi rendszerességgel, és bármelyiket nyitom meg, az mind 150%-os nagyításban jelenik meg. Korábban egy más felbontású monitorm volt, ott egyedi méretet (165%) állítottam be manuálisan, de ott is mindig ezzel a méretben jelent meg minden.

Ja, még annyit, hogy 64 bites Win 7-et használok.

[ Szerkesztve ]

(#3600) sgergi válasza --ka (#3598) üzenetére

sgergi
(PH! kedvence)

Nálam sincs ilyen gond, pedig fix 150%-os nagyítás van beállítva. Nincs valami kiegészítőd, ami bezavarhat?

[ Szerkesztve ]

(#3601) hanischz válasza pendre54 (#3599) üzenetére

hanischz
(tag)

Milyen a monitorod felbontasa? Atallitottad a rendszer DPI-jet?
Nekem Win 8.1 64 bit/ IE 11/ 15" laptop kepernyo 1920x1080 felbontas.

(#3602) hanischz válasza sgergi (#3600) üzenetére

hanischz
(tag)

Nekem AD-block plus, ghostery, flash, java kiegeszitok.

(#3603) pendre54 válasza hanischz (#3601) üzenetére

pendre54
(senior tag)

A monitorom, egy Eizo FlexScan EV2336W-FS, 1920x1080-as felbontású. Nem állígattam semmit, kalibrálva vettem a monitort, a színprofilt felismertettem a Winnel, oszt jónapot, azóta hozzá nem nyúltam semmihez.

(#3604) hanischz válasza hanischz (#3602) üzenetére

hanischz
(tag)

Most hogy mondod, melyik az a kiegeszito amelyik valtoztatja a kinezetet? AD-block plus...

Letiltottam es most igy tesztelem. Meg a vegen lehet hogy nem is az MS a ludas.. lam lam.

Akkor visszavontam a kritikaimat :D

(#3605) hanischz válasza hanischz (#3604) üzenetére

hanischz
(tag)

Sajnos nem az AD block a problema. egyik tabon PH nyitva, masikon bing-ben kerestem valami, kihozta a talalati listat kicsiben. Beallitottam a nagyitast, majd atvaltottam PH tabra ahol MAGATOL ATALLITOTTA A NAGYITAST! :(

(#3606) woland_y2k válasza hanischz (#3605) üzenetére

woland_y2k
(Jómunkásember)

allitsd alaphelyzetbe az ie-t.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3607) hanischz válasza woland_y2k (#3606) üzenetére

hanischz
(tag)

Sajnos nem segitett. Viszont letiltottam az osszes add-on-t. Ghostery-t ugyanugy mint az AD plust.
Meglatjuk...

(#3608) hanischz válasza hanischz (#3607) üzenetére

hanischz
(tag)

Most mintha jo lenne.. elkepzelheto hogy valamelyik add-on nem megfeleloen mukodik.. pedig csak kettot hasznalok.

(#3609) --ka válasza sgergi (#3600) üzenetére

--ka
(tag)

Az utóbbi időben azzal próbálkoztam, hogy a Megjelenítésben 125%-ot állítottam be. Az Explorer azzal "nyitott", hogy még rátett 25%-ot (a programon belül is megemelte magától 125%-ra.) Ennek ellenére vannak weboldalak (PH!, Inforadio), ami az eredeti 100% (rendszer) és 100% (böngésző) méretben jelennek meg. Microsoft Office Document Cache Handler és Java Plug In SSV Helper és Java Plug In SSV 2 Helper kiegészítő van csak a böngészőben.
Ha egyén méretezést állítok be (dpi), akkor a Windows XP stílusu DPI-méretezés használata előtt pipa ki/bekapcsolása mit csinál, mi a különbség?

(#3610) Weaver

Weaver
(senior tag)

egyik oldalt letiltotta az explorer (11)

" Bejelentett nem biztonságos webhely "

hogy lehet kivenni a tiltólistáról, majd beállítani egy ne tiltsa le utána megint?

köszi

(#3611) Ádám16

Ádám16
(senior tag)

Hogyan tudom a Googlet alapértelmezett keresőmotornak beállítani?

Lumia 925 Black- WP8.1 on the board

(#3612) pendre54 válasza Ádám16 (#3611) üzenetére

pendre54
(senior tag)

Üdv!
Megnyitod a fogaskerekes ikont (Eszközök), vagy előhívod az Alt+X-el, utánna Internetbeállítások, és írd be ezt, majd hagyd jóvá.

(#3613) Ádám16 válasza pendre54 (#3612) üzenetére

Ádám16
(senior tag)

Szia!
Így, ha új lapot/ablakot nyitok meg, a google fog felvillanni, ez oké. De ha a címsorba írok keresés jelleggel valamit, a Binggel fog rákeresni az adott dologra.
Ezt szeretném megváltoztatni

(#3614) --ka válasza Ádám16 (#3613) üzenetére

--ka
(tag)

Google legyen az alapértelmezett kereső!

(#3615) Winnie The P válasza Ádám16 (#3611) üzenetére

Winnie The P
(senior tag)

Eszközök, bővítmények kezelése, keresésszolgáltatók. Ott hozzáadod a google-t, majd beállított alapértelmezett keresőnek.

ASRock M3A785GM-LE/128|AMD Phenom II X4 955BE|Kingston HyperX 2*4 Gb 1333Mhz|Gigabyte HD 6850 OC|Samsung F3 500Gb|Chieftec 450W|LG Flatron W1934S|Windows 7 Home Premium 64bit|NIS2014

(#3616) Ádám16

Ádám16
(senior tag)

Ha rámegyek az általatok linkelt oldalra, rákattintok a Google-ra, ez fogad:
An error occured while that page was being displayed. Someone is looking into this problem. Thanks for your patience.
:F

(#3617) Winnie The P válasza Ádám16 (#3616) üzenetére

Winnie The P
(senior tag)

Nálam nincs 10 perce, hogy működött mert most állítottam be én is

ASRock M3A785GM-LE/128|AMD Phenom II X4 955BE|Kingston HyperX 2*4 Gb 1333Mhz|Gigabyte HD 6850 OC|Samsung F3 500Gb|Chieftec 450W|LG Flatron W1934S|Windows 7 Home Premium 64bit|NIS2014

(#3618) Ádám16 válasza Winnie The P (#3617) üzenetére

Ádám16
(senior tag)

És most már nekem is.
Köszi a segítséget! :K

(#3619) Winnie The P válasza Ádám16 (#3618) üzenetére

Winnie The P
(senior tag)

nincs mit

(#3620) cigam

cigam
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Hogyan tudom kikapcsolni az "inteligens" kijelölést? Rendszeresen kell WEB-es felületen HTML kódban bogarásznom (online HTML szerkesztő), és ez nem megy neki. Pl. az egérrel ki akarok jelölni egy kacsacsőrök közötti &#160;   karaktersort, de ő segítőkészen kiegészíti erre: ">&#160;</
Konzekvensen hozzácsapja a kacsacsőrt és az előtte/utána következő karaktert.

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/pages/Freeware/225578290954074

(#3621) shiftac

shiftac
(fanatikus tag)

Most komolyan van még olyan ember, aki ezt használja? :F