Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Speed®

    HARDVERAPRÓD

    válasz illes14 #3080 üzenetére

    Nagyjából egálban van a két proci, de az E4600 kevesebbet fogyaszt és jobban tuningolható (mindkettőnek 3.2GHz körül van az optimális vége, de nyílván így az E4600 gyorsabb 20-25%al).
    A helyedben inkább az X2őt cserélném le egy frissebb példányra, pl. X2-555BE (kis szerencsével B55, alias X4-955) vagy X4-955re. A P35 lap régebbi, halott foglalat, drága a későbbi bővítés, aranyáron adják a quadokat bele.

    maestro87
    Az i3 IGPje karcsú a HD42x0hez képest, ha játékról van szó. Ugyanakkor a proci combos és keveset kajál, ami nem hátrány. Viszont drága..intel fronton inkább a régebbi i5ök a jó megoldások, 1156 lábbal. Hiába halott platform elvileg, bő a választék és nagyon korrekt áron lehet már szerezni igazi fenevadakat.
    Én személy szerint Sandy konfigon gondolkodtam, mikor meguntam a szívást AMD fronton az 555BE@B55el, de elriasztott az olcsó szinten zéró tuning és a natív 4magosok magas ára..ezért vettem inkább i3-2120 árban egy i7-860at, alá meg egy alap-lapot, az egész megállt 50ben..és van 4 magom (8 szál), amit alulfeszelve használok 3.5GHzen..feljebb nem is mentem, minek..?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák