Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rasotamas

    veterán

    válasz --HARDCORE-- #5429 üzenetére

    Szia,

    Sajnálom, ha szerinted gáz voltam. Vettem egy házat és volt benne egy hibásnak titulált alaplap. Nem volt az. Nem vagyok nepper, esetleg alkalmi szerencsevadásznak titulálnám magam. Nincs fönt 8-10 fixáras túlárazott hirdetésem, és vásárolni sem "take it or leave it" szoktam. A procim 18+postáért volt fent, aki megvette a procim postával 15-öt ajánlot érte. Visszaírtam, hogy legyen 16+posta, nem is válaszolt. Mikor másodszor ítam neki újra akkor mondta, hogy az eredeti ajánalta még él, ennyi, egy k*rva szót nem mondott, hogy bocs nekem ahogy te mondod nem éri meg vagy valami.
    Néha ha látok valamit jó áron megveszem. De ajánlatot nem így szoktam tenni. Ha valaki hirdet valamit 20-ért, megpróbálkozom 18-cal, és ha erre ő 19-et mond az a lehető legnormálisabb dolog, hogy megalkudunk félúton és el szoktam fogadni.
    Az x79-ből úgy szálltam ki, hogy P9X79 50ezer, 3930K 15 ezer, 4x4 ram 10ezer = 75 ezer. Ja a Supermicro szerverhűtőt amit ezresért vettem mert halomban állt bontásból az eladónak azt 4-ért elvitték. Vettem Asrock B450M Steel Legendet (26k) Ryzen 2600-at (40e) Ballistix 3200 ram(23e), használt Brocken2 (6e)=95e. Szóval kb azonos teljesítmény, 7éves helyett zsír új, 16 ezer ráfizetés részben az alza kuponoknak is köszönhetően. Közben cseréltem a 250-es használt ssd-t is, eladtam elég jó áron használtan(szereléssel telepítéssel)+alza kuponok + 3 ezer forint= új 480-as

    https://tinyurl.com/rasoapro

Új hozzászólás Aktív témák