Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ffodi

    veterán

    válasz BlackSoft #1918 üzenetére

    Gigabyte-ot terveztem....... Ugyan már sokszor csalódtam bennük az utóbbi időben, de megint úgy voltam velük, hogy ismét megér egy próbát, hátha (jó elrendezésű és kinézetű lapokat csinálnak szerintem, tűrhető áron). Utánaérdeklődtem, hogy mi a történet, hogyha IVY-E procit berakom a lapba, de nincs rajt a legfrissebb BIOS. Azt mondtak nem fog bootolni, kell hozzá egy SB-E proci. Emellett a BIOS fórumot olvasva mindenki azt írja hogy bugos mint az állat az IVY-E-re felkészített BIOS. Ezen jó hírek után úgy döntöttem, hogy ebből nem kérek.

    Végül egy Rampage IV Formula lett a kiválasztott. Itt lehet izomból flashelni, nem kell SB-E proci, jól is néz ki a lap, bár a kompromisszum a 4 RAM foglalat és a PCI slot hiánya. Egyébként azért nem az Extreme lett, mert azon ott díszeleg az a tetves venti a déli hídon, és nekem a teljesítmény mellett a némaság is nagyon fontos, az meg gondolom üresjáratban is pörög vagy 2000-et.

    "A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

Új hozzászólás Aktív témák