Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dízelracer

    senior tag

    válasz Gyuri27 #34594 üzenetére

    100k az nem marha kevés az konkrétan semmi. Összeszámoltam az egyéves rezsimet (víz+csatorna, gáz, áram, szemétdíj, net+telefon+tv, mobil számla) ez átlagban 32.800.- forintra jön ki havonta. Nettó 100.000 forintból nagyjából ~67.000 forintom maradna miután letudtam a rezsimet. Erre jön még a bérlet ez 9600 /hó, kaja minimum 35000 /hó. A kisebb eseti vásárlásokra számolok havi 10.000 forintot (tisztálkodó és tisztító szerek, budipapír ilyesmik...). Ott vagyok, hogy a végén maradna kb 10.000.- forintom következő fizetésig. Hát az kurva kevés. És még egy pár zoknit sem vettem nemhogy egy gatyát vagy új cipőt... Ez a nettó 100k-s fizu esete. A hivatalos minimálbér nettójával már inkább ki sem számolom. És akkor pofáznak odafönt is, hogy fogy a magyar és nem vállalnak gyereket a fiatalok. Hogyan, hova, miből? Meg sírnak mint a fürdőskurva, hogy a fiatalok tömegesen mennek külföldre dolgozni. Haveri társaság 1/3-a már külföldön van. Van aki osztrák panzióban takarít átszámolva nettó 190ezer forintért. Csak viszonyítás képpen fogorvos ismerősöm keres nettó 130-at úgy, hogy minden második szombaton reggeltől délután kettőig ügyeletes a helyi kórház fogászatán. Röhej ez az ország úgy ahogy van. Nem lesz itt jó sosem, sőt egyre csak szarabb lesz minden tökmindegy ki kerül hatalomra... :(((

    [ Szerkesztve ]

  • lipi67

    veterán

    válasz Gyuri27 #34594 üzenetére

    "Munkát bárhol találni. " Keress nekem Miskolcon légyszi!! Nekem 80k is elég.
    S most sajna nem viccelek...

    Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

Új hozzászólás Aktív témák