Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ghandi

    aktív tag

    Végigolvastam a topicot,sok hasznos dolgot találtam benne.
    Én már régóta tervezgetem egy CAR PC összehozását,eddig sikertelenül.Föleg az volt a probléma hogy ami tutira jó lett volna(VIA EDEN stb ) az iszonyat drága volt.
    Ennek a lapnak az ára elfgadható és teljesitményben is jó!
    Amire kellene nekem : zene lejátszás,film lejátszás,GPS navigáció,netezés igaz csak HSDPA mobil modemmel és ha valahogy menne akkor TV nézés és rádió hallgatás.
    na ezzel van az elsö problémám,ugyanis csak egy PCI slottot látok rajta.Az autóban jó minöségü hangcucc van,ezért gondolom az alaplapi hangkártya nem igazán adna HI-FI hangminöséget.Ezt orvosolnám egy jóbb minöségü PCI-os hangkártyával ezt még jóval 10ezer alatt be is szerezhetném használtban,az USBs jó minöségü hangkártyák ára horror és nem igazán van eladó használtban.Na de akkor ott van hogy hva teszem a TV tuner kártyát?
    Van valkinek tapasztalata PCI riserekkel? Minden lap tudja vezérelni öket rendesen?
    A másik problémám meg a táp. Na erre adjon valaki valami megoldást mert a CAR PC tápok nagyon drágák és használtban fehér holló,ha mégis akkor az ára nem sokat esik.

    Nem most azonnal akarok én komplett CAR PCt öszehozni,nekem ráér,sőt lehet nem is lesz belöle semmi,de ha mégis akkor ezeket a problémákat valahogy meg kell oldanm elötte

    Elmélet és gyakorlat közt nincs különbség elméletben

Új hozzászólás Aktív témák