Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz ÁdiBá #7704 üzenetére

    Mert senki nem vállalja/vállalná szívesen a felelősséget ha esetleg akár a magasabb fesz/hűtés akár bármi egyéb okán valami történne a CPU-val és szépen elővennéd miatta.

    Az Intel speckói szerint ennyivel még mindig simán mehet 24/7-ben. :K
    Nyilván csak akkor ha az ember tudja hűteni..

    Egyik barátom Gaming M7-es lapján van egy kisebb poti az északi-híd alatt (tán 5 vagy 6 állása van..) amivel MSI féle OC-t lehet adagolni a prociknak, amíg át nem mentem hozzá BIOS-ban beállítani a dolgokat, addig az utolsó előtti "állásban"/fokozaton vagy minek nevezzem :DDD használta.

    Ez a gyakorlatban annyit jelentett hogy 4.7-en ment a 6600K és ehhez nem kevesebb mint 1.45-1.47V-ot kapott, terheléstől függően.
    Tehát.., utolsó előtti állása a "programozott" MSI OC-nak, szerintem ebben minden benne van azt illetően mennyire kell/lehet/érdemes félni 1.45V alatt.

    Nálam is 1.4V fölött megy 4.7-et, fél éve..

    Aztán persze kézzel beállítva kiderült hogy ezzel a fesszel megy 4.9-et is az a 6600K, stabilan, korábban írtam/említettem itt hogy kilátásban volt egy csere, na ez a CPU lett volna az, csak emberünk meggondolta magát.. ;] :O

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák