Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sellerbuyer

    őstag

    válasz NFree #4960 üzenetére

    Félreértettél, nem mondtam, hogy montál volna ilyesmit, hogy kuka vagyok...annyira sértődős itt mindenki....nna mindegy.

    én is azt hittem mekkora spíler vagyok, s kis segítséggel kurva jó leszek

    Nna most én is írjam azt, hogy nem mondtam (de még csak nem is gondoltam), mekkora spíler vagyok, meghogy qrva jó leszek? :D

    A lényeg, hogy beállítottam mindent, ahogy írtad, de sajnos nem indult el a gép.

    Van itt kb. ezer db érték, amiket leírtál, honnan tudja egy totál kezdő, hogy mit kellene ezeken próbálgatni, le-fel állítgatni? Attól, hogy megnézem azon a lapon, hogy mondjuk mit jelent ez és ez, még nem leszek okosabb sajnos. Ha valakinek annyi alap tudása sincs, mint nekem, fogalma nincs arról, hogy egyáltalán mit kellene próbálgatnia... Azt meg, hogy "olvasgass utána", meg "próbálkozz" (tudom, nem ezt írtad, de ezt sugallod) értem én, csakhogy olyan szinten nem érdekel az overclock téma, hogy most én hetekre beleássam magam. Egyszerűen csak be szeretném egyszer állítani, hogy menjen, feljegyezni az értékeket (hogy reprodukálható legyen) és használni a gépet, ennyi...ezért kértem itt segítséget.

Új hozzászólás Aktív témák