Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • interstate76

    addikt

    válasz Mike88 #169 üzenetére

    Nem akarok vitatkozni, de sajnos messze nincs mki tisztában vele. A legtöbb ember azt sem tudja, mi az a 24p, meg a kadenciahelyes lejátszás, aztán vesznek egy 2-300 ezres csodatévéhez egy olyan médialejátszót, ami sz.rul működik. A mini pécéket is rengetegen szidják vásárlás után, utólag, mert ez nem jó, meg azt nem játssza le szépen. Régebben eladtam párat, és egy idő után inkább mindenkinek a szájába rágtam vásárlás előtt, hogy nem célhardver, mert ha 10-ből 1-2 érdeklődő tisztában volt ennek a hátrányaival, akkor sokat mondok.

    Kizárólag hálózati médialejátszást írt, tehát a torrentezés - elvileg - nem pálya. Ha igen, én akkor is a BD-H5500 plusz egy MK808B Plus kombóra szavaznék - árban kb. ugyanott lenne és ha valaki nem letöltőgép, akkor az utóbbi eszköz elég a torrentezésre (bár azt nem tudom, hogy az 1 gb ram nem kevés-e hozzá, én MK908-ast használok ugyanerre a célra, abban meg ugyebár 2 gb van).

    Szoftveres előny miatt nem vennék célhardver helyett egy jóval drágább eszközt, aminek az egyéb tudását nem használom ki, de az xbmc valóban lehet érv az intel procis mini pc mellett.

    "Erre, amire pl. ez a Samu képes, képes egy smart TV is, de ha pusztán csak a lejátszási képességeit nézzük, leszámítva a lejátszást lemezről, akkor egy buta TV is elegendő, amiben van médialejátszási lehetőség."

    Ne haragudj, de ez öngól. Nemhogy a buta, de a legokosabb TV-k beépített lejátszói sem érnek a nyomába sem egy BD-H5500-asnak. És akkor most írhatnám hogy "go to hsz eleje", de nem akarok végtelen ciklust generálni. :)

    téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast M50 tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

Új hozzászólás Aktív témák