Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Oly

    senior tag

    (#1988) Bog: Jaja, szólított haza a munka...
    Pedig a tűz mellett is dolgoztál! ;]

    (#1990) (Kolombusz) & (#1992) Kokkantas: RGB mindig mindent megold...
    Tudodkiről ne beszéljetek, mert a Macinál kiborul a csupor!

    (#1995) csapos2: Remélem a képeket mihamarabb láthatjuk
    Én meg a 6 doboz Borsodim árát! ;]

    (#2060) ngabor2: pl. föccert nagyon nem így képzeltem el.
    Pedig kifejezetten hasonlít az avatarja rá! Szerintem egy fotója lett 4 színre bontva! ;)
    De nagyon sok embert képzeltem én is máshogy el! A leg nagyobb különbség a valós arc és avatarja között talán Grafi és Winner esetén volt! Gafnál a kis Milne figura zavarhatott meg! Winnert pedig egy nagy darab szőrösnek képzeltem! Olyan Vadfanta ( egy debreceni ''motoros'' júzer - a szerk.) stílusban! :F

    És most mindenki!
    Jelenteném a talált tárgyak osztályáról

    - 1 db ''Pink'' színű hűtőtáska + akkuk
    - 1 db Adidas férfi tusfürdő
    - meg ami még nem jutott eszembe

    A zifjú ara most nézi vissza a videjót! Köszönjük szépen a zesküvőt!
    Meg a nászajángyékokat! Most filóztam rajta, hogy mikor törjem fel a perselyt! A válóperere gyűjtsek, vagy a köv. táborra? ;]

    A kádban ülve azon filóztam, hogy miért nyert mindig a szürke, vagy vesztett a tarka csapat a péjntbólban. Először arra gondoltam, hogy a vesztes csapatban több volt a lány! De rögtön eszembe is jutott, hogy Eszti 3 fiút ki tett... Tehát nem lehetett hátráltató! ;]

    Amúgy tök jó volt, majd összefoglalom még az élménybeszámolómat, ha lesz erőm!
    Az autót lemostam, ismét FEHÉR (azaz kék) lett a színe!

    SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

Új hozzászólás Aktív témák