Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabipaci

    addikt

    Válasz erre.

    Nos, az udvarias hozzáállásom már egy párszor el sikerült játszanod, az értelmetlen vádaskodásaiddal.
    Az hogy miért hívlak nagyokosnak, pedig kifejtem:
    Tudom, hogy a hozzászólásaimat különös figyelemmel kiséred, azon oknál fogva, hogy keresed az alkalmat, hogy belémköss. Mi sem tükrözi ezt jobban, minthogy előkerested azt a hozzászólást, aminek az előzményeiről semmit sem tudsz, de mindegy. Akkor még nem igazán foglakoztam azzal, hogy mik itt a szabályok fórumozás tekintetében. De vannak fejődőképes emberek, akik nem annyi ésszel halnak meg, mint amennyivel születnek. Ha úgy tetszeik, jó pap holtig tanul. Már nem úgy beszélnék, de nem azért mert mást érdemel, hanem mert nem szólnék hozzá.
    Éppen ezért, mert tudom hogy követed a hozzászólásaimat, jutottam arra a következtetésre, hogy vagy nem tudsz rendesen olvasni, vagy egyszerűen csak okoskodni akarsz.
    Az utóbbi napokban kétszer volt szó arról, hogy kiraktam egy-egy napra PH!-s embereket.
    Csúnya beszédért és bázistámadásért.
    Erre jössz itt a PH!-s előtag által nyújtott "védelemmel".
    A másik meg, hogy két hete megnyitottam ezt a topikot, ami már többször volt linkelve e BC2 topikban, hogy a szerverekkel, moderálással kapcsolatos dolgok ide jöjjenek. Erre jössz azzal, hogy ne a BC2 topikot offoljuk tele a szervereinkel.
    Segits ki kérlek: szövegértelmezési gondjaid adódtak, vagy csak kötözködni akarsz?
    Arra kérlek, hogy egy vélt sérelem miatt (ami megint azt bizonyítja, hogy a PH!-s embereknek nincs nagyobb joguk mint a többinek) ne flameld a szerverünket, főleg úgy, hogy nem is jársz oda. Akkor csak azt a hibát követtem el, hogy kill parancsot kaptál kick helyett.

    Remélem ez nem volt flegma, fel tudod dolgozni, és békén hagysz végre!

    SZIA!

    [ Szerkesztve ]

    Logitech hardware tester

Új hozzászólás Aktív témák