Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tiki

    tag

    Igaz , hogy nekem nem HP hanem Lexmark nyomtatóm van , de leirom nektem a tapasztalataimat, hátha valakinek jól jön vagy ki tudja egészíteni.
    Na szóval a Patronon lévő fejnek nem árt a papirral való érintkezés, gondoljatok csak vissza a gyári fejek le vannak ragasztva egy müanyag fóliával a beszáradás ellen, ha olyan érzékeny lenne akkor már attól is tönkre menne,A másik a fej leállás után a parkolo végállásában lévő gumi tuskon át megy, és a gumi ugyancsak elzárja a levegőt , hogy ne száradjon ki.
    A festékről vagy tintáról csak annyit, hogy sokat kisérleteztem ez ügyben.Alapjában vizbázisú folyadékról van szó, mert ebben óldódik a legjobban, volt olyan is . hogy sima , de a desztviz az jobb tőltöttem bele, ment is csak akkor már a festék szine halványabb lett.Tulajdon képpen a festék teljes összetételére nem igazán tudtam még rá jönni, mert nem igazán vagyok kémikus , és nincs laborom sem, de ha valakinek van esetleg más hasonló tapasztalata az megoszthatná, mert nem hiszem , hogy olyan nagy valami lehet , és lehet , hogy othoni körülmények között is elő lehetne állítani.Már csak az árából ítélva , egy utántöltő 2000 vagy 3000 kb ugyhogy szerintem nem olyan nagy dolog lehet benne.

Új hozzászólás Aktív témák