Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kleroo

    veterán

    válasz Kleroo #8563 üzenetére

    No főhívtam!
    jó kis kocsinak tűnik az elmondása szerint.
    ezt használta télen, és azt mondta, hogy szerinte hátsó szilent csere lesz, meg elvileg 100e-nél kell valami övfeszítő patront cserélni.Mindenestre a viszonyokhoz képest őszíntének tűnt, nem kamuzott semmit, és a vértesszőlőben lehet megnézni.

    Hodor. Hodor? Hodooor!

  • SeQ

    csendes tag

    válasz Kleroo #8563 üzenetére

    Kiváncsi vagyok a véleményetekre..
    Én megnéztem ezt a kocsit, nekem is ezeket mondta, értelmes a tulaj, segítőkész.Tatabányán átvizsgálható hondaszervízben is, vagy akár ott is megnézhető. Természetesen vannak rajta sérülések, kint is bent is. Ami igazán megmozgatta az agyamat az a benne lévő sport pedál. Mit keres benne? ilyen gagyi zöld izé ha érdekel a kép, az még megvan :). Ha egy auóba ilyent raknak akkor ott az a tulaj azért taposta neki. Másrészt ha én megveszem a kocsit, és nem tetszik rajt ez a pedál, akkor tuti leveszem, de csak akkor ha alatta értelmes állapotban van a gyári.. vajon értelmes az az állapot? Ebből az is következik, ha szar a pedál akkor mennyire valós a km .. nem emlékszem de valami a motortérben sem smakkolt nekem de ez nem biztos :F

    Másrészről egy haverom 2 évet foglalkozott használt autó vétellel eladással, ő azt mondta hogy neki a régi tapasztalt rókák azt mondták, hogy tatabány környékén nagyon sok a törött autó (nem csak honda), és ha van köze a kocsinak ezen országrészhez akkor nagyon alaposan átt kell nézni.

    Nekem az volt a gáz ennél a gépnél, hogy sokat kell még rákölteni, hogy szép tartós kocsi nekem.
    DE én nem vagyok szerelő, sok sikert kívánok hozzá, lehet neked majd bejön!!!

    --> Nincs múltad. A jelenben élni a legjobb út ahhoz, hogy legyen jövőd is.

Új hozzászólás Aktív témák