Hirdetés

2014. november 28., péntek

(#1) lordjancso

lordjancso
(senior tag)

Sziasztok!!

Olyan program(ok) kellenének nekem, amivel lehet a számítógép minden hőmérséklettel kapcsolatos adatát lekérni Windowsban! Lehet olyan is ami a BIOS-ból kéri le, csak legyen valami. Lehetőleg valami univerzális cucc kellene, ami mindent mér egyben! (GPU, CPU, belső hőm...)

Előre is köszi!

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#2) bolcsodal válasza lordjancso (#1) üzenetére

bolcsodal
(PH! addikt)
LOGOUT blog

SpeedFan

[link]

prohardver fórumtéma:

[link]

They drew first blood....

(#3) Chieftec válasza lordjancso (#1) üzenetére

Chieftec
(őstag)

Asus PC Probe, Everest, Speed Fan. A PC Probe ugyanazt mutatja mint ami a BIOSban van a többi pár fokkal kevesebbet.

(#4) lordjancso

lordjancso
(senior tag)

Oksa! Köszönöm!

És nem tudja valaki, hogy mit jelent ha a gép bekapcsoláskor megállásnélkül hosszan sipákol??? tiiiiiiii-tiiiiiii-tiiiii....
Mert a suliban pl ez a tűzjelző hangja a hosszú szaggatott csengetés... Szal melege van a gépnek?? :)

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#5) Chieftec válasza lordjancso (#4) üzenetére

Chieftec
(őstag)

Asusnál memóriahiba nekem jelzett már a P2B, A7V133, és az A7V8X-X is.

(#6) lordjancso

lordjancso
(senior tag)

De érdekes, hogy elindítottam, és csipákolt, aztán kitakarítottam és most jó minden! Szal nem vágom...

(#7) Pompi

Pompi
(MODERÁTOR)
LOGOUT blog

A jó öreg kereső pár találata a témában:

Melyik hőmérséklet checkoló progi a legjobb? [link]
Melyik a legjobb hőmérséklet kijelző progi??? [link]
Hőmérséklet figyelő! [link]
Hőmérsékletmérő progi [link]

nexus⁴ . nexus⁷ . nex⁵ᵀ

(#8) lordjancso

lordjancso
(senior tag)

És nem tudja valaki megmondani hogy a hol tudnám megnézni, hogy a memóriám (512 DDR 333 infineon) PCmennyis?? És elárulná valaki, hogy mi a különbség mondjuk a PC3200 és a kisebb számozásúak között?!? Előre is köszi!

(#9) Pompi válasza lordjancso (#8) üzenetére

Pompi
(MODERÁTOR)
LOGOUT blog

A PCxxxx a sebességet jelöli.

PC2100 266MHz
PC2700 333MHz
PC3200 400MHz
PC4200 533MHz
PC5300 667MHz

[Szerkesztve]

nexus⁴ . nexus⁷ . nex⁵ᵀ

(#10) lordjancso

lordjancso
(senior tag)

Nézzétek meg ezt a linket:
[link]
Itt van az én gépem hőmérséklete és kettő temp egy van. És a második temp1 valamiért nagyon magas, de mivel nem tudom, hogy melyik alkatrészt jelöli, ezért nem is tudok rá hűtést venni... :F

(#11) Chieftec válasza lordjancso (#10) üzenetére

Chieftec
(őstag)

Nézd meg Everestel vagy PC Probeal, de sztem a procié lesz főleg, hogy 100 ra van terhelve.

Copyright © 2000-2014 PROHARDVER Informatikai Kft.