Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sir81

    aktív tag

    válasz hegegabi80 #62387 üzenetére

    Köszi szépen. Próbáltam olyan gépet összerakni ami egyfajta visszafogott eleganciát sugall, nem túl hivalkodó. A hátsó enermax 120-as venti, ebbe a házba nem is menne 140-es hátulra. Megtöri a feketét és jól párosul az enermax liqmax vízhűtéshez. Mondjuk az alap ventiket cseréltem akasa apache-ra. Varázslón találtam fehér cuccost:

    [link]

    [link]

    Esetleg a VGA-hoz lehetne még a tápkábel narancsszínű ha picit cifrázni akarom, mivel a kártyában is van egy kis narancssárga vonulat. Kinél kell ilyen igényekkel jelentkezni itt?

    Hőfok szempontjából jól alakulnak a dolgok köszönhetően a hűtési "rendszernek", talán még felülre vállalnék be egy 140-es Alpenföhnt szép fehéret...

    Jelenleg a ryzen 1600-as 3,6-on fut teljesen stabilan, igaz a memóriát nem sikerült feltornásznom 3200-ra, most 2800-on stabil. Max játszok kicsit még a feszkóval, vagy megvárom a következő bios frissítést, de így is teljesen elégedett vagyok.

    Egy problémám van még az pedig a ledes világítás. A házhoz kapott ledsort hiába dugom bele az alaplaphoz adott hosszabbítóba, a kettő együtt nem egy színt hoz ki. Itt egy videó amin a srác kalibrálja, a gondom csak annyi hogy mikor belépek az MSI gaming app-ba nálam fel sem ismeri a ledsort...
    Az alaplapom egy MSI B350 Gaming Pro Carbon.

    [link]

Új hozzászólás Aktív témák