Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D1Rect

    félisten

    válasz spuros #27019 üzenetére

    Huhú, ha te tudnád én mit kaptam egy moditól, mert az aznapi 160 hsz.-ből, 1, azaz egy darab ezt tartalmazta egy poénkodás lezárásaként válaszban, egy hírhez nyitott 2 nap alatt örökre elsűlyedő topikban.: " :D :R "

    Na ez jó értelmetlen lett, tessék kibogozni. :))

    MOD: egyébként sztem jones-nak is kicsit tele van a hócipője a topik körüli mizériával, és kicsit túlreagálta a hsz.-eset. ;)

    [ Szerkesztve ]

    "The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

  • jones965

    Modder

    válasz spuros #27019 üzenetére

    Mivel megszólítottál, válaszolok!

    Nem tudom, mit hogyan olvastál ki, és értelmeztél az eddig eltelt hónapok folyamán, de valószínűleg keveset, hogy ilyen következtetéseket vontál le. Amennyiben vetted volna a fáradságot - ami még nem késő-, és visszaolvasolnál, szerintem nem azt vetted volna észre, hogy én bárkit is leszóltam volna. Sőt! Pontosan a topik eddig elért - sport nyelven fogalmazva - eredményei kapcsán kardoskodtam a védelme érdekében.
    Nem egy esetben volt moderátori figyelmeztetés pontosan olyan hsz-ek kapcsán, amire neked is felhívtam a figyelmedet.
    Az hogy itt most Te és mások "nagyokat" emlegetnek, nem tudom mire vélni, magamra értelmezni meg legfőképpen nem tudom. Amit eddig csináltam, és csinálni fogok, azt mind a magam szórakoztatására teszem, és pontosan olyanok miatt publikáltam, mint Te is, hogy kedv esetén tudjatok esetleg ezeknél is jobb és szebb munkákat alkotni.
    Amennyiben azt hiszed, hogy én lebecsmérlő vagyok a feltörekvő nemzedékhez, akkor nagyot tévedsz. Pontosan a modderek miatt karoltuk fel többen ezt a fajta szórakozást-időtöltést, és pénzt fáradságot nem ismerve szervezzük most is a Budapest Gameshow keretén belül a Mod-tech Hall kiállítást, ahol minden kedves moddertárs, aki úgy gondolja hogy szeretné megmutatni a munkáját a nagyérdeműnek, ezt megtehesse.
    Akkor most megkérdezem:- szerinted nagyképű vagyok, és lebecsmérlő? Lehet, bár akkor saját magamban kellene csalódnom.
    Nem akarok én most ars poeticat folytatni, csak gondoltam ne egysíkú legyen ez a történet, legfőképpen ne 1 hsz alapján véleményt formázni másról, akit valójában nem is ismersz.

Új hozzászólás Aktív témák