Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tristis

    őstag

    válasz L4D1K #9608 üzenetére

    Magyarul tökugyanaz majdnem a két kártya. Az viszont fura, hogy amit ír az a Maya-n is rajta van, már mintavételezés... :D Kimenetben ugyanazt tudja... Használtan elég jó áron hozzá lehet jutni, én 15e Ft-ért vettem az enyém, a reális ára talán 20 körül. Az Emu 1212 nem tudom, hogy jobb-e, mert azt még nem próbáltuk össze, bár nagyon rajta vagyunk. A nyáron valószínű az is meglesz. :R

    "A Maya 44 - es hangkártyától annyiban különbözik, hogy 2 ki- és 2 bemenet található rajta, ám ezek lehetnek szimmetrikusak vagy aszimmetrikusak is, illetve 96 kHz helyett 192 kHz a mintavételezési frekvencia.
    Az akár fantomtáppal is rendelkező bemenetek jó szolgálatot tesznek akkor, ha saját vokálsávokat, hangmintákat szeretnél rögzíteni, akár úgy is, hogy a bejövő jelet rögtön tovább küldöd monitorozás céljából valamelyik kimenetre.
    Ha ennyi csatlakozási pont nem lenne elég, akkor még mindig használhatod a koaxiális és optikai digitális kapukat.,,,

    ...A 24 bites felbontás és a 192 kHz-es mintavételezés a Maya 44 hangjánál is részletesebb, így okunk a panaszra szinte nem is lehet."

    Forrás

    Jah és ha magyarázzák, hogy a belső hangkártyák zajosabbak, mint a külsők ne nagyon hallgass rájuk, mert szerintem jó nagy marhaság. Max hangerőre tekertem mindent és a hangfal halál csendes volt.. Persze ehhez kell egy olyan erősítő, ami nem búg :D stb-stb.
    Inkább vegyél belsőt, olcsóbb ;) Bár magasabb kategóriában jobb lesz egy jó DAC, de akkor is jó a hangkártya, mert a vonalkimenet már meglesz a DAC-hoz. Jó választás!

    [ Szerkesztve ]

    Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

Új hozzászólás Aktív témák