Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Auratech

    őstag

    válasz Oibacsi #7439 üzenetére

    Ha már meghallgattad, miért is ne? Az aktív jön be nekem, mert az árához képest tényleg jó. A passzív Beh... zenehallgatáshoz szerintem túl analitikus. A hangszíne vokálon nem ideális, mert a keresztváltó megtöri a zenei alaphangok tartományát, mint minden kétutas, aminél a mélyközép 2Khz- től dolgozik a csipogó meg 2Khz felett. A kétutas sugárzóknál a keresztváltó hangolásával lehet kompenzálni. Rockra jó. Szellős klasszikusra is. A tere kifejezetten jó. Én vokálon szoktam megítélni a sugárzókat először. A fotóknál, monitoroknál is az arcszín hitelessége a legkönnyebben "tetten érhető". a Behringernek vokálon afféle "rádiós" hangja van. Mélyre menő baszusok, sok szép magas, de a közép tartomány finom hangszín, dinamika változásait, amit egy ének közöl, ez a doboz, nem édesíti meg. A ribbonos változat már jobb, annak nagyobb a zenei átfogása a közép tartományban. Passzív dobozok esetében nagy választék van nagyságrendileg hasonló ár kategóriában. Aktívnál szinte semmi. Ott a behr...tarol

    Auratech Field Recording

Új hozzászólás Aktív témák