Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • krichd1

    addikt

    válasz Lusu #71070 üzenetére

    Persze, nyugodtam belinkelheted hogy mit találtál, legalább nem nekem kell keresni. :)
    Bár az a probléma, hogy addig míg nem tudjuk nagyjából, hogy milyen hangdobozra váltasz, ugye a Lektor 6 árában azért van még nagyon sok minden más is, amit érdemes meghallgatni, illetve akár helyette választani.
    Mivel nagyon sokféle erősítőt találhatsz, azért mire érdemes jobban odafigyelni szerintem: Mission Cyrus One, Two, Ion Obeliskek, NAD C320, C352, vagy régebbiek közül 3140 vagy inkább a felettiek (elő-végfok párosokra is figyelj oda), 900-as Rotelek, például 960BX, 965BX, 970BX, 980BX, Yamahákból régi nagyobb modellek akár CA szériából, bár azok már elég régiek, Arcam Alpha 8,9, Delták, nagyobb Marantzok Pm-78, Pm-80 (vagy az ikertestvérei Philips FA-960, Grundig A9000), Pm-84 (ennek is vannak ikertestvérei, nézz utána), Grundig Finearts V4 (Hivox tuninggal), Luxman L410, vagy a felettiek (230 alattiakat mindenképp kerüld), DIY HT-A30, bár ebből lutri, hogy melyik van jól megépítve, vagy akár újonnan D osztályúak, mint például a Hivox amp4me.
    Most egy szuszra ennyi jutott eszembe, de tényleg sok minden beeshet az 50eFt-os keretbe, csak türelmesnek kell lenni és persze minél többet hallgatózni, próbálni, tesztelni, nem pedig csak teszteket és fórumbejegyzéseket, blogokat olvasni.

    [ Szerkesztve ]

    Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

Új hozzászólás Aktív témák