Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mikisys

    őstag

    válasz Lusu #71051 üzenetére

    Én először berendezném szobát, hogy megfelelő elhelyezéssel, mindennek jól legyen a helye megválasztva, mind esztétikailag, mind akusztikailag, mind lakhatóság szempontjából.
    Ha eddig minden rendben, bútorok a helyükön, jó a közlekedés a szobában, nincs semmi útban, jól szól a cucc, szőnyegek szépen fekszenek, üvegvitrin sem csörömpöl, akkor ha szükséges valamit alakítani, azt jól meg kell gondolni.
    Nem mindegy, hogy mire költi az embert azt a pénzt, amit gondol fejlesztésre, mert rosszabb helyzet is kialakulhat a sok pénz befektetéséből. Végig kell gondolni, hogy mi az, ami biztosan jó irányba befolyásolhatja a hangzást és arra keresni jó megoldást.

    Üdv!

  • krichd1

    addikt

    válasz Lusu #71051 üzenetére

    Szia.
    Először a szobát tedd rendbe akusztikai szempontból, amennyire tudod, a tetőtér amúgy is nehezebb eset. A rendszeredet illetően az Onkyokat nem ismerem, de én is valószínűleg az erősítő cseréjével kezdeném a helyedben, lényegében előbb-utóbb lecserélve az egészet.
    Amúgy a Douk Audio xmos DAC USB->S/PDIF transzportnak ajánlott, nem DAC-nak, bár valamivel azért jobb a hangja, mint a PCM5102-el szerelt elődjének. A Kácsa KCE-205 egy átlag belépő szintű IC, semmi több.
    Miért Lektor 6-ra váltanál? Használtan is elég túlárazott. 50eFt-ig nem rég írtam pár típust, amit érdemes keresni és általában van is eladó belőle, keress vissza.

    (#71052) emvy: Szia, a forgalmazót keresd meg először szerintem, ezeknek a K1, K2 erősítőknek van néhány ismert típushibája, ha jól emlékszem, lehet belefutottál egybe.

    (#71057) sgery: Nem kell késleltetést állítgatnod.

    Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

Új hozzászólás Aktív témák