Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Z10N

    veterán

    válasz #71562240 #59524 üzenetére

    1) Szinten gratulalok. Kulonosen, hogy ezen rugozol es szemelyeskedsz. Nem cafolom meg, csak felhivom ra a figyelmet, hogy ez nyomtatasban nem igy tortent. Csak ti csinaltok ebbol ekkora ugyet es folyamatosan csak provokaltok ujabb valaszra. Holott ti lennetek a hozzaertok, akik megkovetelik a pontossagot.

    2) A tesztelest ugy ertettem, hogy valaki nem szajkozza allandoan, hogy ne foglalkozz vele, hanem kimerte. Pedig semmi szukseg nem volt ra. Itt mar regen nem arrol beszelunk, hogy mennyit fogyaszt. Hanem arrol mikent alltok hozza a dolgokhoz. Amugy ez pont egy irrevelans pelda volt, ami gyenge kiserlet. Azt elismerem, hogy a kontextus nem volt megfelelo (kozben dolgozom, nem erek ra ketszer atolvasni).

    3) Mi mast latnek, amikor mar lezartuk a temat. Rohej amugy, hogy egy ilyen pontatlansagon vitaztok. Semmit sem hazudtolok meg. A leiras es cimke nem pontos, nem reszletez. Ez teny. Ennyi a problema, csak meg nem fogtad fel.

    4) Ne keverd ossze a ragozast a valaszokkal. A megallapitasod teves azt illetoen, hogy nem fogtam fel. Mivel mar korabban is tudtam az erosito osztalyok leven. Pontosan ez a baj, hogy szorgalmasan irjak ugyanazt es meg nem jottek ra arra amire Ribi forumtars. "akkor ne kérdezz" - akkor ne valaszolj - ilyet en is tudok reflektalni :) A epito jellegu valaszokat korabban megertettem. Masok ahelyett, hogy kioktatoak lettek volna, belattak, miszerint tenyleg nem pontos a termekleiras. Koszonom szepen, de a szovegertelmezesemmel nincs gond.

    5) "Még a kérdésedet se érted, azt is már hatféle formában és jelentéssel írtad le."
    A mondat elso felen jot mosolyogtam, ezzel el is mondtam mit gondolok rola. Direkt, hogy vegre felfogjatok. Egy pontos leirasban igy szerepelne 10-210W + 200W AC outlets (MAX 410W), igy minden le lenne fedve.

    Erdekes, hogy egy olyan temaban nem erdekelnek egyeseket a reszletek ami a precizsegrol szol. Innentol kezdve nem szeretnek vitazni, mert kezd szemelyeskedobe athajlani. Ez pedig mar nem elfogadhato egy ilyen jellegu topikban.

    # sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

Új hozzászólás Aktív témák