Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KisTücsök

    addikt

    válasz #71562240 #51378 üzenetére

    Igazad van.

    Én csak azt látom, hogy egyre kevesebb hsz születik. Amikor elkezdtem olvasni a topikot, nagyon nem így volt. Meg a hifis kérdésekkel is egyre többen jelentkeznek a HM topikban.

    Azaz első hozzászólás nagyon kell már. Remélem, lesz benne "hogyan kérdezz?" rész is, sőt, azzal kezdődik majd. Gondolom. Inkább.

    Ezt még múltkor megakartam kérdezni, ajánlások lesznek? Árkategóriákon belüli konkrét készülékek, jellemzőkkel, vagy csak ajánlottabb márkák.
    _____

    cooi111 néhány napja kérdezte, hogy 150k-ért mit ajánlanánk neki (nem én, Ti, haha), nyílván, ez nagyon kevés ahhoz, hogy bárki bármit is ajánljon, próbáltam jobban kifaggatni, félsikerrel, a "...?" kérdéseimre nem kaptam választ. ( ;] ), hát folytassuk. Aztán ha már elég információt tudunk, valaki ajánljon valamit, mert nagyon szeretné, ha valaki ajánlana neki valamit, hisz azért jött ide, hogy ajánljunk neki valamit.

    Álló vagy monitor sugárzó kell? A 150-be mi fér bele? Kábelek is? DAC? Minden minden? Vagy csak erősítő meg hangfal minden (úgy vettem észre, sokaknál ez jelenti a 'mindent")? Akarod-e majd bővíteni később sokpontegyre?

    "tv kimenet,Pc kimenet"

    Ez így kevés. De gondolom mindkét esetben digit kimenetet használnál. Szóval akkor kell DAC.

    "használtan, csak ha tűzbe teszi valaki a kezét érte"

    AVX, hifi piac, az itt lévő apró, av forum. Nyugodtan nézelődhetsz, akinek több tucat/száz hozzászólása/jó értékelése van, abban nyugodtan megbízhatsz. Nézz ki néhány szimpatikus hangfalat, aztán linkeld be, valaki meg majd véleményezni fogja.

Új hozzászólás Aktív témák