Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Core2duo6600

    veterán

    válasz MasterMark #47132 üzenetére

    Ebben az esetben gyártókat, típusokat kérnék szépen, hogy elkezdhessem kigyüjteni, és kiválógatni őket, hogy külsőre, esztétikailag melyik az amelyik talán érdemes arra, hogy megvegyem, persze hallgatás után.

    Az a helyzet, hogy a feljebb lévő hangfal márkákkal abszolut nem vagyok tisztában.

    Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

  • Core2duo6600

    veterán

    válasz MasterMark #47132 üzenetére

    Na igy már rendben van.
    25 000 ért vettem egy Videoton DC 2550 est, még a doboza is megvan, ennyire nem volt használva.
    Kiváncsi vagyok rá, hogy milyen lesz .
    Arra számítók, hogy el kell vinnem hangszoroshoz, aki az idő mullásából adodó dolgokat megcsinálja.
    Hangváltó, perem stb...

    Ennyi pénzért én nem találtam az itt említett márkákból értelmes változatot, abból a szempontból, hogy 8 Ohm os legyen, mert ilyen az erősítő, valamint 80 w terheléstől többet viseljen el, mert az erősítő valahol 40 és 80 w közt lehet, ahány oldal, annyiféle adatot találtam.

    Még egy 3110 essel ami reflexes azzal szemezek, lehet, hogy sikerül egyet jó áron beszerezni (még nem hivtam fel az eladót)

    (#47131) PeachMan
    Milyen Orionod volt ?
    Azt is néztem, abból, nem találtam elfogadható állapotut, gondolok itt a doboz sarkának a leverésére, meg arra, hogy egyesek simán kifúrják a hangdobozt ahhoz, hogy felszereljék a falra stb, igaz ezt megcsinálják gyakran akár Jamo val, vagy egyéb alapjaiban nagyobb nevű termékekkel is.
    /Ami nem biztos, hogy jobban szól. /

    Hát most megpróbálom ezt, aztán majd kideül, most már lassan összeáll a HIFI minden egysége, még a magno deckel kell valamit kezdeni, mert szijjazni kell az biztos.

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

Új hozzászólás Aktív témák