Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bajnokpityu

    félisten

    válasz Tonyo #23174 üzenetére

    a Te dobozod a második legszebb hangfal,amit valaha láttam.és az első is focal.

    a kis hibák megmuatásával viszont nem teljesen értek egyet. ami nálam szarul szólt,az még a focalodon jó volt.

    [ Szerkesztve ]

    eladó Kawasaki j300 robogó

  • bajnokpityu

    félisten

    válasz Tonyo #23174 üzenetére

    egyébként nem feltétlen máshoz való szokás.

    inkább izlés dolga.elismerem,h élvezetes-ha nem is pontos- hangja van a kis focalnak is.de ettől még nem teszik.ugyanakkor simán megértem,akinek ilyen kell, ez vérmérsékleti difi.akinek meg az a fajta hang kell, enyém nem fog tetszeni.

    most már egyre biztosabb vagyok,olyan,hogy valódi hang nem lesz soha otthon. bizonyos dolgokban meg lehet közeliteni,de a valódi hangszerhez max csak közel lehetünk.

    otthon élvezetes hangra kell törekedni, ami mindenkinek saját magának kell tetszen.sztem igy kerek. ha szereted hallgatni a sajátodat,akkor jó úton haladsz.

    szerk: valóban. a durung vastag tápkábelnek tudom( hidd el) jó hangja van,de ha össze-vissza hajlitgatom, akkor előről kell kezdeni a hosszadalmas jratást. ezért nem is lesz népszerű.nem is jó mindenhova, nem is könnyen kezelhető, és nem is tudja azonnal eladni magát. félidőnél meguntam a szarakodást vele, inkább az ezer éves,bejáratott sodrott kábel ment tovább. ez elmossa,puhitja nálam a hangot.persze a szinpad összeesik,sávszélek megszűnnek,de még mindig jobb volt,mint a nyers cucc. most járatom előlről, addig hagy menjen a rubi belső kb 10dekányi forrasztása, az uj kondikkal,kábelekkel,stb..

    és jó lesz újra,jobb, mint sodrottal.
    aztán 2-3 hét múlva újra leülök. komlyabban meghallgatni, addig mozizunk,háttérzenélünk.
    akinek nincs pénze megvenni a gyári univerzálisan jót,igy szopik :)

    [ Szerkesztve ]

    eladó Kawasaki j300 robogó

Új hozzászólás Aktív témák