Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bajnokpityu

    félisten

    válasz Visormail #17836 üzenetére

    ez egy alsó kategóriás kábele egy jó gyártónak.
    kb ezekhez az erősitőkhöz passzol árban.
    nekem volt 2 pár VDH102 mkIII ICm.ez a VDHből alsó árkategóriájú.csatikban,meg hosszban különböztek.ez a nünansznyi különbség elég,hogy ki lehessen hallani, és a gyengébbik csatissal lesüllyedjen az általános VDH féle mosottsághoz, a jobbik csatis meg megvan mai napig,mert jó.csak annyit akartam mondani ezzel,h nem mindegy a csatlakozó sem.. és ez utóbbi miatt nem lesz olcsó az otthon gyártott kábel sem :(

    a jó kábelek tényleg nagyon sokat tudnak adni,pl, hogy kihozzák a rendszer képességeit.
    tényleg aránytalan,h 50-60ezerért már nagyon jó sztereo erősitőt lehet kapni, 8-10ért meg még csak alapkábeleket,de hát ez van. próbálkozhatsz, hom méd ICkkel,hátha, de ha pl el akarod valaha adni, akkor egyik tuti bukta,másik meg nem.

    most hozok be pár használt ICt kintről, majd beszámolok, ami meg idehaza nem illik,el fogom adni.

    44se-ről olvashattad véleményemet,az alapvetően ugyanaz mint a 66 SE KI.
    kicsit loudnesses,kicsit elnyeli a részleteket, pont mint egy HM erősitő,de tere sokkal jobb,mint amit ennyiért elvár az ember, és szeret zenélni, amiben szintén jobb, mint a HM erősitők,amiket hallottam.

    sztem kicsivel jobb mint ez a denon.

    [ Szerkesztve ]

    eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

  • nebulo5

    senior tag

    válasz Visormail #17836 üzenetére

    Az a Straight Wire Chorus IC kábel teljesen egyen értékű a Monitor neutral IC minőségével hangügyileg. Még a dugók is Teflon márkájúak rajta. Sokan semlegesnek nevezik a rendszerbe építve, de én inkább nüansznyi lágyító hatást írnék a számlájára. Marantz erősítőhöz csak akkor társítsd, ha kifejezetten Jazz -t hallgatnál vele. Persze, sok függ a hangsugárzóktól is. Minél érzékenyebbek, annál hallhatóbban preferált lesz a mély hangtartomány. (de ezek a "kábel okozta" változások alig - alig kihallhatók. Mégis vannak...)

    Üdv: nebulo

Új hozzászólás Aktív témák