Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56474624

    törölt tag

    válasz pip #15832 üzenetére

    Milyen zenéket hallgatsz vele?
    Amúgy sok angol hangfal van, ami marhára nem szól lenyűgözően elsőre, azaz ezt most nem tudom kifejezni, kissé fakónak tűnhetnek (az enyém is ilyen angolosan szól, bár amerikai, de az east coast sound alapvetően brit hangzás) mondjuk egy jbl-hez képest. Szokták is mondani, akik nem hívei az angol hangzásnak, hogy döglött, száraz, sótlan. Tényleg itt nem az van, mint mondjuk a polknál, hogy úgy tűnik, mintha ez most valami húdenagyot szólna, és próbálja elvarázsolni az embert, rád akarja tukmálni magát (egy tapasztalatlan embernek elsőre nagyon meggyőzőnek hathatnak), ezek a brit hangzású hangfalak csak zenélni tudnak. De azt (a jobbak legalábbis) nagyon, tényleg elég jó zenei élményt adnak. Persze a rendszer többi eleme is számít, de relatíve mindig sótlan lesz egy brit iskolát követő doboz. Mellesleg az élő zene is sótlan annak, aki az (jó értelemben, ha van ilyen) agyonszínezett hangzáshoz van szokva.

  • bajnokpityu

    félisten

    válasz pip #15832 üzenetére

    óóóó,egyértelműen a hangkari DAC a ludas.esetleg megpróbálhatod koakszon kihozni a hangkariból a digtiet,és erre egy dacot tenni,már az is mérhetetlen változást adna.nekem a 2106 belső DACa is alázza ezeket a SB DACokat. szerintem a hangot előállítani egy géptől független táppal rendelkező eszközzel kell, beleértve már koakszot előállító eszközt is.

    nekem vlt ZSm is,meg xfim is van,de nem tudom a nagy hangfalakat róla hajtani,annyira lapos a hangja.nem tudom,hogy mit tud az a dac,de ha lehetőséged van megfontolnám esetleg egy géptől független lejátszó eszköz beszerzését,vagy egy komoly usb DACot.
    a silver MA nagyon jó hangfal,rotel szintén jó erősitő.(ha bemelegszik)

    nekem most ezem van,boldog vok vele:logi squeezebox classic(slimdesign,laptoptáp),viba pocketdac,rotel840bx,és a rubi ribbon.vdh 102 IC és bártfay féle vastagabbik cat7hangfalkábel.
    ez igy olyan láncot alkot,hogy akármit szivesen hallgatok rajta.

    eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

Új hozzászólás Aktív témák