Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • klepto

    addikt

    válasz L4D1K #15690 üzenetére

    Üdv!

    A 15.000.-Ft nekem már sok, én olyan 5.000.-Ft körüli max árra gondoltam darabonként. Persze jobb lenne ennél is olcsóbban, de gagyit nem akarok :U
    A következő kábeleket nézegettem: Profigold, Kácsa SilverLine, AudioQuest, és egy másik helyen ajánlott Gotham Gac-3, ami készre szerelve azért picit több, mint az elképzelt keretösszeg.
    Ami ezeknél olcsóbb, és kinézetre bizalomgerjesztő, az a Monacor ACP típusú kábele, amiről nem találtam tesztet a neten, és máshol kifejezetten a nem ajánlott kategóriába sorolták, igaz, nem is indokolták meg, hogy miért felejtős ez a kábel :U
    Valahol ebben az árkategóriában gondolkozom, de még így is jelentős kiadás, mivel ha 5.000.-Ft/db árban gondolkozom, akkor is 25.000.-Ft a teljes szett, ami azért nem kis pénz nekem :(
    Ezért kértem a segítséget, mert nem szeretnék ennyi pénzt rosszul elkölteni, és szeretném ebből az összegből a lehető legjobbat kihozni :B
    Persze ez az összeg némileg rugalmas, de sokkal többet nem tudok rászánni a dologra :(((

    [ Szerkesztve ]

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

Új hozzászólás Aktív témák