Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tristis

    őstag

    válasz TigerCat #14151 üzenetére

    Az a baj, hogy erre nagyon nehéz választ adni. Hangosításhoz végfok+2 passzív láda szokás. Végfokból Behringer EP 1500/2500 egy örök élet. Hozzá hangfal már necces, a jó minőség drága, az olcsóba ki fog menni a magas főként (pl. Reloop móka). Meg tudod venni, kb. ennyiből, de ki fog belőle szállni a hangszóró előbb-utóbb. Nálunk is ez volt-van-lesz. A jó benne, hogy olcsó nagyon javíttatni (kb. 2500Ft ezekbe a magas). DE! Ez hangosításra tökéletes (nálunk 84négyzetméter), de kompromisszumos a hangfal miatt. Nem magyarázom, hogy miért nem a végfoknak kell a gyengébbnek lennie. Azt javítani....
    Amiket javasoltam, azok bírnak mindent.

    Kiemeltem hozzátenném, ennek semmi köze az igényes zenehallgatáshoz. Ennek a bulihoz és a hangerőhöz van köze. Dögösen szól, csak úgy árad belőle a buli. Én úgy vettem le neked erre van szükséged. Aktív ládát venni felesleges, az egy speciális igény. Sokan azt hiszik ezzel spórolhatnak, de egy jó végfok megfelelően megalkotva jobb, mint két aktív láda. :R

    A f...om kivan, hogy mindeki mostanában balga dissszkó fost hallgat. Ettől persze amit írtam az jó tanács neked, de ne haragudj, hányni azért belehánytam a sarokba :((

    Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

Új hozzászólás Aktív témák