Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dgyuri0123

    nagyúr

    válasz VoidXs #113932 üzenetére

    Nem a kérésre reagáltam, hanem a "szarozásra" válaszoltam kicsit határozottabban.
    Nem akartalak bántani előzetesen, de nem tudsz magadon uralkodni és csapkodsz magad körül...

    Nem azt nevezem valóságnak amit én szeretek, hanem azt, amit hallottam a két fülemmel akusztikus előadások tucatjain, évtizedek alatt. És ha a hegedű nem úgy szól, ahogyan kellene neki, azt nehezen tolerálom. Ez nem azt jelenti, hogy nálam minden rendben van a hangzással (mert nincs), hanem azt, hogy hiába lineáris egy rendszer, ha a "valóságossága" valahol a világ letávolabbi részén van. Sok olyan rendszert hallottam, aminek alig volt köze eredeti (igazi) hangszerhanghoz és nem JMJ volt az előadó, hanem akusztikus felvétel volt a jobbik fajtából. Nagyon kellemetlen élményem volt Quadral Platinum ? széria + CA már nem tudom melyik évjárat, + Lumin fene tudja melyik lejátszóval. Milliós cucc, ordenáré stílusban zenélt. Én erre gondolok, mikor az igazi hangot keresem, vagy beszélek róla, de ugyan hogy lehet ezt szavakba önteni, hogy mindenki megértse?

    "csak a zene van"

Új hozzászólás Aktív témák