Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AMDFan

    addikt

    válasz Dißnäëß #110738 üzenetére

    Én mondjuk a 2 utasaim dobozát saját magam csináltam. 6 MDF lapot össze tud ragasztani bárki :) A festést festőre bíztam :) Látszik rajtuk, hogy DIY, de nem vész, láttam már nekem kevésbé tetsző gyárit is :D
    Ha 3 utasra alakítom a rendszert (most 2.1-nél tartok), akkor is egy hagyományos main monitor jellegű dobozt képzelek el, kb egy Hartbeth 40.2 vagy ATC SCM 150 klónt szeretnék. Nekem bejön ez a klasszik angol design, és az asztalosok sem fognak agyvérzést kapni, hogy kézműveskedniük kell ahelyett hogy jó pénzért konyhát csinálnának.
    Persze a gömb lenne az ideális ahogy mondod, de azért irgalmatlan pénzt kérnek az asztalosok. Haveromnak megvan a 4 út, mindegyik egy-egy gömb. Drága volt, és 2 évet várt rá, bár biztos jól fog szólni, és kevesebb dsp filtert igényel majd :)

    Ja, és a kanyarlevágásokról: ebben is célorientált vagyok :D Azt a részét akartam DIY-ban megoldani, amiért a legnagyobb árat fizettetik meg a gyárak. A hangfal. Óriási haszon van rajta viszonylag kevés hozzáadott érték mellett. A hangszórót kevés kivétellel minden gyártó bérgyártatja. Miért kérnek pénzt? Gyakorlatilag design és túlárazott asztalosmunka.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák