Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dgyuri0123

    nagyúr

    válasz denesdr #105211 üzenetére

    Nem, mert a megmaradt lemezeimet elég jól ismerem. Némelyik (a legjava) megvan 40-45 éve. ;)
    A tisztánlátás végett: volt kb.400 lemezem, amiket a 70-es évek eleje óta gyűjtögettem, aztán valamikor a 2000-es években eladtam a 80%-át. Ami megmaradt, az vagy silány, vagy túl jó volt ahhoz, hogy eladjam. A lemezeim zöme 50 és 78 között készült, kiváló kiadók által. Alig volt 80 után készült albumom és azt is alaposan körül jártam, hogy milyen kiadótól származik, mielőtt megvettem volna. Ennyi a sztori. Kezdj vele amit akarsz. ;)

    De ha már digitális master.... tudod milyen az a digitális master, amiről LP készül? Szerintem nem, de én sem. Abban viszont biztos vagyok, hogy nem 24/192. Annál sokkal sokkal jobb kell hogy legyen. Tudomásom szerint egyébként egyetlen egy "digitális" lemezem van, Nikola Parovtól. Eszméletlen jól szól. Nincs egyetlen digitális anyagom sem, ami ennyire jól szólna. Természetesen az én szám íze szerint, az én rendszeremen, de azt gondolom (nagyon bátran :) ), kevés olyan ember él a földön, aki szerint ez az album rosszul szól.

    "csak a zene van"

Új hozzászólás Aktív témák