Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • XharX

    aktív tag

    Sziasztok!

    Nagy segítséget szeretnék kérni. Most tértem 3 napja vissza a játékba, még naxxramas után kezdtem és amikor bevezették wildot utána hagytam abba. Gondolom mondanom se kell, kb azt se tudom merre vagyok arccal előre. Az elmúlt 3 napban próbálgattam a dolgokat, megnéztem a duelt, mercenariest stb. és baromira örültem a classic módnak eleinte, amíg nem kiderült, hogy minden második meccs nem az a fajta combolock nosztalgia amit hittem, hanem a "do metrade? me go face?" féle. Szóval a nosztalgia hamar elillant és most se lett jobb csodarugóval face huntereket gyepálni, ezért jó lenne visszajönni a standarba(meg a classic ladder valami félelmetesen könnyű, gondolom mert kb senki nem játszik ott).
    Az új mechanikákat már átnéztem, van 13500 dustom még, meg 1-2 olyan arany legó mint grul.
    Szóval a kérdésem, hogyan lenne érdemes elkezdenem? Ahogy észrevettem most egy fokkal egyszerűbb aranyat farmolni, össze is jött 600 már, mire érdemes költeni?
    Csak a legújabb kiegre? ÉS találtam itt mini kieget is, azt hiszem 35 lappal. Azt érdemes megvenni, esetleg irl pénzért?
    Még valami, mikor beléptem kérte, hogy válasszak, horda vagy alli, utóbbira nyomtam, ezt jlent bármi hátrányt?
    Esetleg ha valaki tud valami normális guidet linkelni, azt is nagyon szépen megköszönném!

    Üdv.,
    Peti

Új hozzászólás Aktív témák