Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • h3lios

    addikt

    Szeretem a blizzard logikáját ami a lapok szövegezését illeti. Olyan hanyag, összecsapott fos, hogy arra szavak nincsenek.
    Zoley-val kipróbáltuk, mert én speciel neten konkrét tesztet / mythbusting epizódot nem láttam belőle.
    Szitu: Warriornál kint 1 Axe Flinger, másiknál üres a board.
    Eltol rá egy Commanding Shout-ot, majd 1 bouncing bladet.
    A gyakorlatban 1 hp-ig megy a blade, aztán megáll, holott a lapok szövegezésének ezzel totálisan ellentmondásos lesz a szitu.
    Az egyik azt mondja, hogy addig sebez 1-et a minionokba ameddig 1 meg nem hal.
    A másik meg azt, hogy a minionjaid nem kerülhetnek 1 hp alá a körben (tehát destroy-on kívül) nem halhatnak bele sebzésbe.

    Érthető, hogy nem működik a dolog, mert iszonat OP kombó lenne, majdnem durvább mint a patron volt, de a szövegezésből semmi nem indokolja miért áll meg a blade 1 HP-n.

    Kellene már nagyon 1 hivatalos szabálykönyv, ami az ilyen és ehhez hasonló kérdéses szituációkra szól. Már vannak akkora pénznyeremények, hogy szükség legyen rá. Ne az ilyen Trolden és ehhez hasonló oldalakról tudjuk már meg, hogy valójában hogyan is működik a játék... :U

    [ Szerkesztve ]

    B-tag: H3lios#2825

Új hozzászólás Aktív témák