Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • penge111

    addikt

    Nyugtassatok meg, hogy nem csak velem van ilyen. Szóval 1000+ goldot összeszedtem, még max 1 hónapja ha játszom. Szóval toltam vagy 7 arénát pár nap alatt. Az természetes, hogy pl mage draftnál, nem ad be egy fireballt, egy polit csak gyengébb spelleket. 7 arénából nekem pl 4-5-ben nagyon nem adta be a klassz specifikus erősebb lapokat. Fel nem tudom fogni, hogy tud valaki 12 wint elérni, mert azért itt nagyon nagy szerencsefaktornak is kell lennie szerintem. Gondolok itt olyanra pl. volt azért olyan arénám, ahol félelmetesen erős shámán paklit tudtam összerakni, zsinórba 5 winnel kezdtem, de utána meg 3* kaptam ki, de azért, mert nem jöttek úgy a kezembe a lapok ( pl választáskor csupa 4-5 manás lap, mikor eldobtam megint berakott 4-5 manásakat helyette), vagy volt egy mages arénám ahol már a 10 kör után voltunk, és a magemnek nem jött fel csak egy poli, meg egy missile spell, pedig sok spell volt a pakliban, ellen is folyamatosan csak írta, mistake. Gondolom nézett is, hogy mage aztán szinte semmi spellt nem nyomok :(

    Nos egy szónak is száz a vége, egyenlőre én arénán azt látom, nagy benne a szerencsefaktor is, hogy zsinórba meglegyen a 12 win.

    PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

Új hozzászólás Aktív témák